Таїнство Царства. Коментар до Євангелія від св. Матея

Ціна: 100 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 90 грн 85 грн 80 грн 80 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Усе про Біблію

Видавництво: Апостол

Автор: Едвард П. Срі

Сторінок: 136

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 145/205

ISBN: 978-617-7134-23-6

Рік видання: 2017

Ця книжка допоможе читачеві дізнатися більше про життя Христа та Його місію крізь призму Євангелія від святого Матея. Кожен розділ цього дослідження пропонує біблійні роздуми над окремими місцями Євангелія від Матея, починаючи з родоводу Ісуса в Матея 1 аж до смерті та Воскресіння Ісуса у Матея 27-28. Кожен розділ закінчується певними запитаннями для дискусій у групі або особистих роздумів.

Едвард Срі провадить нас поза типове сучасне прочитання Євангелія від св. Матея. Читайте цю книгу уважно, і тоді ви прийдете до глибшої любові до народу й релігії Ізраїля, народу й релігії нашого Месії і Царя.

Для кого? Цю книжку варто прочитати священникам, богословам, біблійним групам, а також усім, хто цікавиться вивченням Святого Письма і життям та місією Ісуса.

Чому ми вирішили її видати? Ми видали книжку «Таїнство Царства. Коментар до Євангелія від св. Матея», щоб через коментарі до Євангелія від Матея читачі краще зрозуміли місію Ісуса і захотіли ще більше заглиблюватися  у читання Слова Божого та розважання над ним.

Родзинка книжки Багато сказано про те, чому Ісус помер. А ця книжка зосередить вашу вагу на тому, чому Ісус жив, якою була Його місія.

У книжці «Таїнство Царства. Коментар до Євангелія від св. Матея» автор будує свої роздуми, ґрунтуючись на фактах, узятих з останньої хвилі історичних досліджень на тему життя та місії Ісуса. Коли бачимо Ісуса в Його історичному контексті, ми краще зрозуміємо, що фактично кожен Його рух має велике значення та проливає світло на весь Його план побудови Його Царства.

Запитання наприкінці кожного розділу мають на меті допомогти читачам безпосередньо взаємодіяти з текстами Євангелія від Матея, розважати над прочитаним і шукати відповіді на питання, що стосуються життя Ісуса, та слухати, що Господь говорить через Своє Слово. 

Також радимо ознайомитись:

Наверх