Міжнародний біблійний коментар. Том 5. Послання апостолів та Одкровення

Ціна: 350 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -15% -15%
Ціна зі знижкою: 315 грн 298 грн 298 грн 298 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Усе про Біблію

Видавництво: Свічадо

Тип обкладинки: тверда

Сторінок: 452

ISBN: 978-966-938-464-0

Рік видання: 2021

Пропонуємо Вашій увазі 5 том українського перекладу Міжнародного біблійного коментаря, зробленого за виданням The International Bible Commentary. Передостання книга об'ємного шеститомного видання детально пояснює Послання апостолів та Книгу Одкровення. Міжнародний Біблійний коментар - це католицький коментар  до цілої Біблії, водночас є також екуменічним, оскільки показує універсальність Божого об'явлення, яке діяло і продовжує діяти у середовищах різних народів та культур.

Особливістю українського видання є те, що воно виходить у шести окремих то­мах. Така форма вимагала деяких змін у структурі книги. За погодженням із міжнародною ре­дакцією видання The International Bible Commentar в українській версії кілька оригінальних статей замінено текстами, які більше підходять для українських чи­тачів Коментаря або стосуються пробле­матики, важливої для читачів в Україні.

Автори статей оригінального видання використовували ті переклади Святого Письма, які вживають у їхніх церковних спільнотах, українська ж версія базована на Біблії у перекладі о. Івана Хоменка.  Наше видання принесе велику духовну користь не лише священикам, семінаристам, богопосвяченим особам, а й всім небайдужим мирянам, які прагнуть більше пізнати Бога через Його слово.

Також радимо ознайомитись:

Наверх