Великий митрополит

Ціна: 20 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 18 грн 17 грн 16 грн 16 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Життя святих

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Сторінок: 72

Формат: 11х16 см

ISBN: 978-617-7134-15-1

Рік видання: 2015

Шлях Митрополита Андрея Шептицького – це шлях великих терпінь і великої любові. Інакшою й не могла бути дорога, на якій реалізувалися слова: "Я хотів би стати всім для всіх…" Сироти, вдови, покривджені, хворі, голодні, бідні знаходили в ньому свого батька, опікуна й оборонця; студенти, науковці, митці – свого мецената; українська еміграція – того, хто постійно дбав про її збереження. Його ім’я було відоме далеко за межами України. Ця книжечка допоможе вам глибше пізнати і зрозуміти велич Митрополита.
Для кого? Для всіх, хто хоче познайомитися з життям великого Митрополита
Чому ми вирішили її видати? Є багато книг, виданих про Андрея Шептицького, та ми прагнули зібрати основні дані з його життя та творчості і помістити в одне невеличке видання, яке буде доступне всім.
Родзинка книжки В наш час, час швидкоплинності, час, коли всі кудись поспішають, і не мають можливості читати багатотомні праці Митрополита, а хочуть пізнати особу Андрея Шептицького глибше, ми вирішили дати можливість всім охочим, знайти у цій невеличкій книжечці основну інформацію з життя Митрополита.

Про упорядника Галина Литвин — журналіст. Філолог, у минулому викладач української мови і літератури школи-ліцею №23 м. Івано-Франківська. Протягом 7 років була літературним керівником гурту "Живиця", автор багатьох сценаріїв літературно-музичних композицій, присвячених діячам української культури. Проживає у м. Івано-Франківську, має сина Ростислава. 

Також радимо ознайомитись:

Новинки

Наверх