Каталог продукції

Святий Джузеппе Москаті. Роздуми про його чесноти, свідчення і молитви

Ціна: 80 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 1500 грн 2000 грн 3000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 72 грн 68 грн 64 грн 64 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Життя святих

Видавництво: Апостол

Автор: о. Карло Колонна

Тип обкладинки: тверда матова

Сторінок: 256

Формат: 125/175

ISBN: 978-617-7134-38-0

Рік видання: 2016

Часто можемо почути фразу "Лікар від Бога". Вона беззаперечно стосується і святого Джузеппе Москаті. Він був не лише хорошим спеціалістом, але й ревним християнином, який понад усе любив Бога. Джузеппе Москаті, лікуючи тіло людини, завжди наголошував на поверненні до Бога, заохочував часто бувати на Літургії і приймати Таїнства. Завдяки його мудрим порадам не один пацієнт примирювався з Богом у святій Тайні Покаяння і приймав Святе Причастя. Коли святого запитували, чому він не обрав монашого життя, то він відповідав, що зможе зробити більше корисного як лікар, аніж як монах.

У книжці "Святий Джузеппе Москаті. Роздуми про його чесноти, свідчення і молитви" містяться біографічні дані, інформація про його життя та діяльність, свідчення сучасників про нього та уривки із записів самого лікаря. Також у виданні знайдете різноманітні молитви до святого Джузеппе Москаті, дев'ятницю і вервицю з роздумами над його життям.

Для кого? Насамперед радимо прочитати її лікарям. Проте книжка буде цікавою усім, хто прагне бути святим у власному покликанні, у повсякденному житті.

Чому ми вирішили її видати? За всю історію свого існування Церква "здобула" багато святих. Часто про них нам відомо надзвичайно мало. Проте не можемо цього сказати про святого Джузеппе Москаті − покровителя лікарів і хворих, про якого відомо немало. Видавництво "Апостол" пропонує книгу про святого лікаря, за допомогою якої ви захочете шукати Бога в щоденних справах і обов'язках.

Родзинка книжки Чи багато ви знаєте лікарів, які ще й, окрім лікування, матеріально допомагатимуть своїм пацієнтам? Часто пацієнти з бідніших верств населення в своїх рецептах знаходили гроші, які їм клав відомий лікар − Джузеппе Москаті. Святий ніколи не прагнув збагачення, а найчастіше лікував безкоштовно. Багатьох пацієнтів лікар приймав і вдома. Про це і не тільки ви дізнаєтеся з цієї книги.

Також радимо ознайомитись:

Каталог продукції

Наверх