Святі землі української

Ціна: 320 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -25%
Ціна зі знижкою: 288 грн 272 грн 256 грн 240 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Життя святих

Видавництво: Свічадо

Автор: Сапожникова Галина, Андрусів с.Юліана

Сторінок: 502

Тип обкладинки: тверда

Формат: 175х245

ISBN: 978-966-395-978-8

Вага (в грамах): 850.0

Упаковка, шт: 6

Рік видання: 2016

У четверту неділю після Зіслання Святого Духа Церква вшановує всіх святих українського народу. Наша земля зродила на прославу Божу так багато святих синів і дочок, що ще до приходу християнства в Україну у 908 році, були подвижники, що провадили християнське життя. Не згасло воно і в часи руйнування Київської Церкви у XVIII ст., бо ж саме її вихідці християнізували і просвічували північ великої імперії, особливо Сибір. Вижила Христова Церква і за часів радянського лихоліття.

 Щоб показати закореність і неперервність цієї традиції на етнічних українських землях, дати читачам взірці святого християнського життя наших далеких і близьких у часі братів і сестер у Христі, ми приготували це видання.

Сапожникова Галина Миколаївна - закінчила Харківський державний університет за спеціяльністю українська філологія, а також Колегію Патріярха Мстислава, УАПЦ (о), бакалавр богослов'я. Захистила дисертацію "Онтологічний дискурс драматургії О. Олеся", кандидат філологічних наук. Наукові зацікавлення: драматургія кінця XIX - поч. ХХ століть; сучасна українська література. Викладає українську літературу, церковнослов'янську мову, культурологію.

 

Юліана (Наталія) Андрусів - сестра Згромадження Сестер Милосердя святого Вінкетія де Поля, УГКЦ. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю германістика, магістр філології. Навчалася в Інституті екуменічних студій та в Катехитично-педагогічному Інституті Українсьного Католицького Університету. Перекладає з німецької, англійської та польської мов. Працює помічником головного редактора видавництва "Свічадо".

Також радимо ознайомитись:

Наверх