Варто бути батьком

нема в наявності
Ціна: 60 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 54 грн 51 грн 48 грн 48 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Сім’я і виховання

Видавництво: Апостол

Автор: Яцек Пуліковський

Сторінок: 156

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-966-2351-00-2

Рік видання: 2014

У книзі «Варто бути батьком: найважливіша кар’єра чоловіка» в цікавій і легкій формі відкриває основи відповідального батьківства. «Чоловік повинен прагнути любити свою сім’ю жертовною любов’ю, альтруїстичною любов’ю. Він має прагнути бути батьком, присвятити себе батьківству, яке б мало стати елементом його життєвої кар’єри».

Для кого? Для чоловіків та жінок, для тих, хто вже став батьком, і тих, хто готується до цього відповідального періоду в житті.

Чому ми вирішили її видати?  Багато зовсім молодих хлопців чи вже дорослих чоловіків стають батьками. Часто це стається без особливої на те згоди, тому багато татів, не встигають підготуватися до своєї нової ролі, або ж не знають, що готуватися потрібно. Саме тому ми і видали цю книгу, щоб допомогти чоловікам у їхній найважливішій кар’єрі — батьківства.

Родзинка книжки У цій книзі йдеться не лише про батьківство, а є також розділ присвячений стосункам між чоловіками та жінками, про відмінності між статями, про різницю між реакціями на певні речі та про очікування від подружнього життя, які кожен з подругів має різні.

Про автора Яцек Пуліковський — зразковий чоловік сім’янин, батько трьох дітей, вчитель за професією. Більше двадцяти років є активним учасником душпастирства сімей, викладачем курсів сім’ї при Папському теологічному факультеті в Познані (Польща). Яцек Пуліковський провів тисячі зустрічей та бесід із молоддю та з тими, хто готується вступити в шлюб, а також із подружжями зі стажем. Він є автором декількох книг і багатьох статей, присвячених темам сім’ї.

Також радимо ознайомитись:

Наверх