Книжка сім'ї. Зцілення і спасіння для тебе і твоєї сім'ї

Ціна: 100 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 90 грн 85 грн 80 грн 80 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Сім’я і виховання

Видавництво: Апостол

Автор: Реґіс та Майза Кастро

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 92

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-966-2351-08-8

Вага (в грамах): 114

Рік видання: 2012

Кожен із нас хоче, щоб у сім'ї панували мир, любов, довіра та взаєморозуміння. Проте часто забуваємо віддавати наших рідних в Божі руки, спільно молитися, дякувати Господеві одне за одного. А потім дивуємося, коли сім'я починає розпадатися.  

«Книжка сім’ї» навчить, як зберегти сім’ю Божою силою, як благословляти членів своєї родини і отримати зцілення через прощення. Кожен розділ завершується молитвами, промовляючи які відчуєте, як Бог діє у вашій сім’ї. Адже Бог Сам дає захист і зброю, щоби протистояти дияволові.

Для кого? Для кожної сім'ї, яка прагне перебувати під Божою опікою.

Чому ми вирішили її видати? У сучасному світі сім'я стала особливою мішенню атак диявола. Він хоче за будь-яку ціну зруйнувати її. У виданні «Книжка сім'ї» Реґіс та Майза Кастро пропонують власні міркування збереження сім'ї Божою силою.

Родзинка книжки «Віруй у Господа Ісуса, і спасешся ти і твій дім» (Ді. 16:31). Чи вірите в цю обітницю Божу? А в те, що вона стосується і вас, і вашої сім'ї? Можете запитати, як же я можу спасти свій дім? Відповідь авторів «Книжки сім'ї» − Ісус. У цій книзі ви не знайдете сотні порад щодо устрою сімейного життя чи конкретних порад психолога. Натомість Реґіс та Майза Кастро  запрошують молитися в Ім'я Ісуса, яке має надзвичайно велику силу, пропонують славити Господа і через силу хвали змінити сім'ю, зцілити відносини через прощення, благословення, а також якнайчастіше брати участь у Євхаристії. Автори всі свої міркування писали на основі вчення Святого Письма та власного досвіду й свідчень їхніх дописувачів. Усі роздуми переплетені короткими молитвами, а молитви наприкінці кожного розділу стануть першим кроком на захисті сім'ї.

Про авторів Реґіс та Майза Кастро. Він інженер, вона соціальний працівник. Одружилися 1959 року. Мають двох заміжніх доньок та двоє онуків. З 1977 року належать до руху Католицької харизматичної віднови. Протягом багатьох років брали участь у Бразильській національній раді католицької харизматичної віднови та разом о. Едвардом Даферті (Fr. Edward Dougherty, SJ) у 1984 році стали засновниками католицької спільноти «Ісус любить тебе». Вони провели для спільноти багато молитовних зустрічей, реколекцій та семінарів «Життя у Святому Дусі» на обласному та загальнодержавному рівнях. У 1991 році Регіс та Майза Кастро заснували видавництво «Рабоні», завданням якого є євангелізація через друковане слово. Вони є авторами понад 30 євангелізаційних книг, які перекладено тринадцятьма мовами, і їх можна знайти у 130 країнах світу.

Також радимо ознайомитись:

Наверх