Бути чоловіком. Стратегія духовного розвитку

нема в наявності
Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Сім’я і виховання

Видавництво: Апостол

Автор: о. Ларрі Річардс

Сторінок: 168

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-966-2351-23-1

Рік видання: 2016

Яким має бути чоловік? В чому полягає його сила, мудрість, святість? Роздумує про це і не тільки отець Ларрі Річардс у книзі "Бути чоловіком. Стратегія духовного розвитку". Автор описує шлях, який повинен пройти чоловік для того, щоб досягти духовної гармонії в своєму житті. Отець дає практичні поради, що стосуються не лише духовного життя, а й сімейного, не оминає й теми дружби. Проте особлива увага в книжці зосереджена на становленні особистих стосунків з Ісусом, які допоможуть чоловікам віднайти власне покликання.

Для кого? Ця книжка буде цікавою для кожного чоловіка, який хоче бути таким, яким був сотворений.

Чому ми вирішили її видати? Для кожного чоловіка важливо віднайти власну ідентичність, адже на ньому лежить така велика відповідальність − за дружину, сім'ю, дітей та інші життєві клопоти. Отець Ларрі Річардс закликає кожного чоловіка бути тим, ким його створив Господь. Ми розуміємо цю потребу, тому й сприяли поширенню цієї книги.

Родзинка книжки У цій книжці отець не просто дає поради, але розповідає про свої зусилля в пізнанні того, що таке справжня чоловічість. Наприкінці кожного розділу автор подає список із трьох завдань і трьох запитання для роздумів. Після прочитання цієї книжки кожен чоловік відкриє важливість духовного життя та захоче бути героєм, яким віддавна прагне бути.

Про автора Отець Ларрі Річардс − популярний спікер на конференціях для чоловіків у США, є парохом у місті Ері, штаті Пенсильванія, США. Стиль автора − це унікальне поєднання гумору, пристрасті й щирості.

Також радимо ознайомитись:

Наверх