Батьки в дії. Як передавати цінності дітям

Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Сім’я і виховання

Видавництво: Апостол

Автор: Моніка та Марчін Ґайди

Сторінок: 152

Тип обкладинки: м'яка матова

Формат: 145/205

ISBN: 978-617-7134-85-4; 978-617-7510-74-0

Рік видання: 2020

Чи я добре виховую власну дитину? Чи достатньо проводжу з нею часу? Чи даю дитині все необхідне для неї? Мабуть, такі питання є лише маленькою частиною з численного переліку запитань, які ставлять собі батьки.

Книжка «Батьки в дії. Як передавати цінності дітям» — чудовий помічник та порадник для батьків, які прагнуть добре виховати своїх дітей.

У семи розділах прочитаєте про те, як дітей навчити відповідальності, як ставитися до кожної дитини як до окремої особистості, як навіть з негативних якостей дитини можна «вибрати» позитив і направити в добре русло, як ставити межі, як не обмежувати свободи дитини, як свідомо передавати віру, а також знайдете багато різних прикладів, пояснень, цікавинок, практичних порад і завдань. Кожен розділ завершується своєрідним підсумком та домашнім завданням, яке кожен з батьків має виконати окремо.

Нехай поради, приклади та завдання, запропоновані тут, допоможуть вам у вихованні ваших дітей!

Для кого? Ця книжка для батьків, які мають дітей різновікової категорії — від немовлят до повноліття.

Чому ми вирішили її видати? Ми вирішили її видати, бо ця книжка — це практичний посібник, який, віримо, допоможе батькам у вихованні.

Родзинка книжки

У передмові до видання читаємо: «Ця книжка зріло поєднує 4 види досвіду: батьків, подружжя, християн і сімейних терапевтів».

Родзинкою цієї книжки вважаємо велику кількість конкретних прикладів виховання, якими Моніка та Марчін Ґайди діляться з читачами.

Автори пропонують одразу виконувати домашні завдання, щоб застосувати на практиці пропоновані у книзі принципи.

Про авторів

Моніка та Марчін Ґайди — подружжя з 1991 року. Живуть із чотирма дітьми в невеликому селі Болехові у Польщі. Марчін — лікар та магістр наук про сім'ю. Моніка — педагог та хореотерапевт. Обоє є психотерапевтами і вже багато років ведуть реколекційну, конференційну та терапевтичну діяльність.

Також радимо ознайомитись:

Наверх