Генералізований тривожний розлад

нема в наявності
Ціна: 260 грн

Розділ: Психологія

Видавництво: Свічадо

Автор: Маркер Крейґ Д., Ейлворд Елісон

Сторінок: 144

Тип обкладинки: Мяка

Формат: 130х200

ISBN: 978-966-938-134-7

Вага (в грамах): 150

Упаковка, шт: 50

Рік видання: 2017

Обстеження і лікування людей з генералізованим тривожним розладом для багатьох психотерапевтів - важке завдання. Терапія є справжнім викликом, який з часом може привести до виснаження терапевта. У цій доступно написаній та захопливій книзі Маркер та Ейлворд розкривають ключові елементи успішної діагностики та лікування цього розладу. Прочитавши її, початківці й досвідчені фахівці краще знатимуть, як спробувати допомогти клієнтам керувати їх, здавалося б, некерованою тривогою. Написана на основі найновіших наукових досліджень, ця книга є цінним джерелом практичних порад для психотерапевта, якими можна одразу ж скористатися.

Крейг Д. Маркер - доктор наук, асистент кафедри та директор науково-практичної клініки тривожних розладів університету Маямі. Його наукові зацікавлення - це обробка інформації при тривожних розладах, такия як обсесивно-компульсивний розлад та генералізований тривожний розлад.

Елісон Ейлворд - аспірант клінічної психології університету Маямі. Серед її наукових зацікавлень - еволюційний підхід до ідентифікації специфічних когнітивних факторів, пов'язаних із різними тривожними розладами, такими як обсесивно-компульсивний розлад та генералізований тривожний розлад.

Також радимо ознайомитись:

Наверх