40 коротких зупинок для кращої версії себе

Ціна: 140 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 126 грн 119 грн 112 грн 112 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Психологія

Видавництво: Апостол

Автор: Наталія Сиротич

Сторінок: 192

Тип обкладинки: тверда глянцева

Формат: 120/165

ISBN: 978-617-7134-95-3

Рік видання: 2021

Хочете стати кращою версією себе? Шукаєте способів, як це реалізувати? Хтось очікує миттєвого результату, хтось розуміє, що будь-які зміни – процес і поступове зростання. Ця книга і про миттєву насолоду від прочитаного, і про процес приємної систематичної праці над собою. Низка роздумів-розповідей психологині Наталії Сиротич поведе вас у мандрівку до "гори" чи "океану" кращої версії себе. А цікаві та неординарні завдання, якими переплетені тексти-зупинки, допоможуть зробити мудрі правильні кроки назустріч собі. Аби, пізнаючи себе, щодня крокувати назустріч світові.

Нехай ця книга крок за кроком веде вас до кращої – прекрасної – версії себе! 

Для кого? Для тих, хто давно не зупинявся, біжучи шаленим темпом життя, щоб послухати своє серце; для тих, хто любить читати короткі історії; для тих, хто працює над собою.

Чому ми вирішили її видати? Є книги, які надихають і перемінюють, які допомагають і будують. Ця книга належить до таких.

Родзинка книжки

Ця книга нагадає вам про те, що важливо дозволяти собі зупинятися на декілька хвилин, годин чи днів. Книжка побудована у формі зупинок, які складаються з коротких розважань-історій та цікавих особистих завдань. Разом з авторкою розпочнете мандрівку із зупинки «Дитинство», а завершите зупинкою «Обійми».

Про авторку

Наталія Сиротич – докторка філософії (PhD), психологиня, педагогиня, арт-терапевтка, викладачка, членкиня Асоціації дитячих та сімейних психологів України, членкиня Української Асоціації Християнської Психології.

Авторка близько 100 наукових і науково-популярних праць, 10 книг для дітей й посібників для педагогів. Переможиця численних літературно-мистецьких конкусів. Авторка та ведуча плеяди тренінгових програм для батьків, підлітків, педагогів. Щаслива дружина й мама.

Також радимо ознайомитись:

Наверх