40 коротких зупинок для кращої версії себе. Маршрут № 2

Ціна: 150 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 135 грн 128 грн 120 грн 120 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Психологія

Видавництво: Апостол

Автор: Наталія Сиротич

Сторінок: 224

Тип обкладинки: тверда

Формат: 120/165 мм

Рік видання: 2021

Як стати кращою версією себе? Чи цього можна досягти раптово, чи лише поступово змінюючи щось у собі? Справа в тому, що зміни у собі – це процес і поступові кроки. Хтось із наших читачів уже розпочав цю мандрівку разом з книгою Наталії Сиротич «40 коротких зупинок для кращої версії себе».

Ця книга – це частина 2 і вона має назву «40 коротких зупинок для кращої версії себе. Маршрут № 2». Ці нові історії поведуть вас у нову захопливу подорож роздумів, запитань-відповідей, спогадів, відкриття себе і світу. Сторінка за сторінкою будете читати натхненні роздуми авторки, переплетені цікавими розповідями-притчами, діалогами і запитаннями. А на завершення кожної зупинки у «Кроках назустріч собі» ви будете робити цікаві неординарні завдання.

Нехай ця книга крок за кроком продовжує вас вести до кращої версії себе!

Для кого? Для тих, хто давно не зупинявся, біжучи шаленим темпом життя, щоб послухати своє серце; для тих, хто любить читати короткі історії; для тих, хто працює над собою.

Чому ми вирішили її видати? Ця книга надихає і перемінює, допомагає врешті на кілька хвилин зупинитися, щоб ще на один крок стати ближчим / ближчою до кращо версії себе.

Родзинка книги

Родзинкою найперше є увесь її зміст. Книга побудована у формі зупинок, які складаються з коротких розважань-історій та цікавих завдань. Короткі історії і роздуми – це те, що принесе порцію натхнення у ваш день, а завдання допоможуть заглянути у глибини свого серця і пам’яті.

Ця книга нагадає вам про те, що важливо дозволяти собі зупинятися на декілька хвилин, годин чи днів.

Про авторку

Наталія Сиротич – докторка філософії (PhD), психологиня, педагогиня, арт-терапевтка, викладачка, членкиня Асоціації дитячих та сімейних психологів України, членкиня Української Асоціації Християнської Психології.

Авторка близько 100 наукових і науково-популярних праць, 10 книг для дітей й посібників для педагогів. Переможиця численних літературно-мистецьких конкусів. Авторка та ведуча плеяди тренінгових програм для батьків, підлітків, педагогів. Щаслива дружина й мама.

П’ять причин чому варто купити цю книгу:

– в кінці кожної історії вас чекають ексклюзивні завдання;

– книга є приємним процесом систематичної праці над собою;

– легкий розмовний текст;

– цікаві історії з реального життя, які швидко запам’ятовуються;

– нові «зупинки», котрі крок за кроком ведуть до кращої версії себе.

Також радимо ознайомитись:

Наверх