Як Русь слідами Данила ходила. Спогади про паломництво до Святої Землі під проводом Митрополита Андрея Шептицького

нема в наявності
Ціна: 140 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 126 грн 119 грн 112 грн 112 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Науково-популярні видання

Видавництво: Апостол

Автор: Упорядник Галина Литвин

Сторінок: 176

Тип обкладинки: тверда

Формат: 18х25 см

ISBN: 978-617-7134-27-4

Рік видання: 2015

Оригінальна подарункова книга «Як Русь слідами Данила ходила» — відтворення раритетного видання, здійсненого 1907 р. у друкарні отців василіан м. Жовкви на Львівщині. Це розповідь про паломництво численної групи галичан (566 чоловік) до Святої Землі, яке організував 1906 р. Митрополит Андрей Шептицький. Назва книги пояснюється тим, що одним із перших паломників з України до святих місць був ще за часів Святослава Ізяславича ігумен чернігівського монастиря Данило, який біля Гробу Господнього молився за народ, князя і бояр.

Для кого? У цій книзі читач знайде і розважання над біблійними темами, і слово навчання священика. Безпосередністю, щирою емоційністю, неабияким почуттям гумору книга сподобається кожному читачеві, а також може бути чудовим путівником для кожного, хто сам збирається відвідати святі місця.

Родзинка книжки Автор спогадів, священик Юліан Дзерович, розповідає про підготовку до паломництва, про п’ятиденну подорож на австрійському пароплаві «Тіроль» і …ніби переселяє читача в Єрусалим, Вифлеєм, Назарет, подаючи детальний опис маршрутів по Святій Землі, та описує враження, пережиті там.         

Про упорядника Галина Литвин — філолог, у минулому викладач української мови і літератури школи-ліцею №23 м. Івано-Франківська. Член спільноти «Як Марія». Протягом 7 років була літературним керівником гурту «Живиця», автор багатьох сценаріїв літературно-музичних композицій, присвячених діячам української культури. Проживає у м. Івано-Франківську, має сина Ростислава. 

Також радимо ознайомитись:

Наверх