Католицизм. Мандрівка до серця віри

Ціна: 320 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -15% -15%
Ціна зі знижкою: 288 грн 272 грн 272 грн 272 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Науково-популярні видання

Видавництво: Свічадо

Автор: Роберт Баррон

Сторінок: 272

Тип обкладинки: Тверда

Рік видання: 2020

Що таке католицизм? Двотисячолітня традиція? Світогляд? Спосіб життя? Таїнство?

 Єпископ Роберт Еммет Баррон, знаний американський проповідник, письменник і богослов, відповідає на ці та інші запитання, прагнучи осягнути суть християнської віри.

 У мандрівці до серця віри вас супроводжуватимуть давні великі святі Авґустин і Тома Аквінський і сучасні свідки віри – святі Джон Генрі Ньюман і Тереза з Лізьє, Іван Павло ІІ і Едита Штайн.

Ця книжка допоможе сучасній людині подивитися на віру Церкви через призму здобутків світового мистецтва, літератури, богослов'я, філософії та історії.

 Роберт Еммет Баррон (народився 19 листопада 1959 року в Чикаґо) – єпископ-помічник католицької дієцезії Лос-Анджелеса. Він один з найпопулярніших авторів на Амазон, кореспондент із релігійних питань для NBC, коментатор для телеканалів FOX News, CNN і EWTN.

Роберт Баррон – засновник всесвітньої медійної християнської організації «Word on Fire», яка за допомогою інструментів нових медій сягає мільйонних аудиторій, навертаючи людей до Католицької Церкви. Його регулярні відео на youtube зібрали понад 50 млн переглядів, у Фейсбуці він має понад 1,7 млн підписників. Роберт Баррон виступав з лекціями у компаніях Amazon, Facebook і Google, був серед основних доповідачів на багатьох конференціях і заходах у різних куточках світу.

Також радимо ознайомитись:

Новинки

Наверх