Йосиф Сліпий Спомини

нема в наявності
Ціна: 250 грн

Розділ: Науково-популярні видання

Видавництво: УКУ

Автор: Сліпий Йосиф

Сторінок: 632 с. + 40 іл. с.

Тип обкладинки: Тверда

Рік видання: 2017

Перше видання “Споминів” св. пам’яті патріярха Йосифа побачило світ у тридцяту річницю його смерти, у вересні 2014 р., і розійшлося впродовж трьох місяців. Наклад другого видання також повністю вичерпаний. Оскільки зацікавлення “Споминами” надалі доволі велике, то було
вирішено в ювілейному році 125-ліття від народження Йосифа Сліпого випустити у світ ще й третє видання.
За останні два роки ми отримали низку відгуків, уточнень і поправок від уважних читачів, за які їм складаємо щиру подяку. Всі ці зауваги ми намагалися тут врахувати, тому в коментарях до “Споминів” було зроблено невеликі виправлення, доповнення чи уточнення.
Окрім того, ми доповнили останню частину книги ще одним важливим документом – меморандумом о. Йоганнеса Віллебрандса від 11 лютого 1963 р., в якому він, тоді секретар Секретаріяту в справах єдности християн, докладно звітує папі Іванові ХХІІІ про обставини своєї місії до Москви у справі звільнення митрополита Йосифа Сліпого. Цей документ свого часу передав о. Іванові Хомі особистий секретар папи Івана ХХІІІ кардинал Лоріс Франческо Каповілла, що є свідченням того, як високо папа і його секретар шанували Йосифа Сліпого. Враховуючи цінність цього меморандуму, ми публікуємо його мовою оригіналу та в українському перекладі, зробленому Тарасом Дмитриком, за що висловлюємо йому щиру подяку.
Сподіваємося, що незабаром “Спомини” Йосифа Сліпого вийдуть також англійською мовою і завдяки цьому стануть доступними для ширшого кола читачів – як дослідників, так і всіх тих, хто цікавиться історією та мартирологією Католицької Церкви ХХ століття.

Також радимо ознайомитись:

Наверх