Різдвяна абетка

нема в наявності
Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: На Миколая і Різдво

Видавництво: Апостол

Автор: Ліліана Лавренюк

Сторінок: 36

Тип обкладинки: тверда

Формат: 17,5 х 21,5 см

ISBN: 978-671-7134-49-6

Вага (в грамах): 233

Рік видання: 2017

Без перебільшення можна сказати, що і дорослі, й діти дуже люблять Різдво, адже в цю пору панує атмосфера чуда, добра, любові, відбуваються такі довгоочікувані родинні зустрічі і, звичайно, звідусіль лунають колядки на прославу маленького Ісуса.

«Різдвяна абетка» має на меті допомогти малечі глибше і повніше пізнати красу не лише цього свята, а й нашої християнської віри. Поетичні рядки та кольорові ілюстрації сприятимуть вивченню дітьми літер рідної мови.

Це ілюстроване видання стане чудовим подарунком для ваших дітей, онуків та похресників.

Для кого? Для дітей, які вчать абетку, та дорослих, які їх навчають.

Чому ми вирішили її видати? Батьки добре знають, що часто дитину важко заохотити до вивчення абетки. Ми видали цю книгу, адже віримо, що саме завдяки тематиці Різдва та відповідним ілюстраціям у дітей з’явиться бажання вивчати літери.

Родзинка книжки Легкі для читання та дитячого сприймання вірші, написані авторкою на кожну літеру абетки, неодмінно сподобаються вашим діткам, адже вони точно відтворюють атмосферу Різдва і збагачують знання дітей про це свято.

На кожній сторінці абетки містяться чудові ілюстрації, які зможуть зацікавити дитину до читання цих віршів та вивчення літер.

Також радимо ознайомитись:

Наверх