Молитви за зцілення і звільнення від узалежнення

Ціна: 45 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 41 грн 39 грн 36 грн 36 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 80

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-966-2517-41-5

Вага (в грамах): 62

Рік видання: 2015

Книжка "Молитви за зцілення і звільнення від узалежнення" − це збірник молитов за алкозалежних та узалежнених людей. У ній ви знайдете допомогу в боротьбі з цією недугою, познайомитесь із блаженним Метом Талботом та святою Монікою, які є небесними заступниками всіх, хто страждає від недуги пияцтва і прагне зцілення. У цій книжечці ви прочитаєте різноманітні молитви до Богородиці, до святих, канонічні молитви, а також дізнаєтеся про "Золоту книгу тверезості" та про "Рух "За тверезість життя"Для кого? Для алкозалежних та узалежнених людей.

Чому ми вирішили її видати? Часто алкоголь є причиною залежності багатьох людей. Одним із кроків для подолання залежності є молитва. Тому редакція видавництва "Апостол" вирішила видати збірник молитов, щоб допомогти подолати цю страшну недугу.   

Родзинка книжки Упорядники цієї книжки змогли зібрати різноманітні молитви за алкозалежних. У молитовнику знайдете молитви "12 кроків визволення від залежності", дізнаєтеся про ікону "Неупиваєма Чаша" та зможете помолитися акафіст до Богородиці перед цією іконою, помолитеся молитви за заступництвом святих тощо. У книжці міститься інформація про те, як і навіщо складати обітницю в "Золоту книгу тверезості". А також дізнаєтеся контакти консультативно-просвітницького центру Івано-Франківської архієпархії, де надають консультації та відповідну допомогу алкозалежним та їхнім сім'ям.

Також радимо ознайомитись:

Наверх