Молитви за помираючих та душі в чистилищі

Ціна: 45 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 41 грн 39 грн 36 грн 36 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 92

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-966-2517-31-6

Вага (в грамах): 63

Рік видання: 2019

Видання доповнене, змінене.

У цій книжці зібрано різні молитви за людей, які стоять на порозі смерті, за щасливу смерть, а також за тих, які вже покинули нас і потребують нашого молитовного заступництва. У виданні прочитаєте поради, що робити коли хтось з рідних чи близьких помер. А також – про християнський похорон і про те, що ми можемо зробити для померлих. У молитовнику знайдете і вислови та роздуми святих про смерть. 

Для кого? Ця книжка для всіх християн, адже в ній знайдете практичні поради стосовно похорону: Що робити коли хтось з рідних чи близьких помер? Як поховати людину по-християнськи? Як молитися за померлих? Відповіді на ці та інші запитання знайдете саме в цій книжці.

Також книжка стане хорошим помічником для тих, хто хоче молитися за помираючих та за душі в чистилищі.

Чому ми вирішили її видати? Про важливість молитов за щасливу смерть та за душі в чистилищі відомо багато. Та чи практикуємо ми такі молитви, залежить лише від нас. Видавництво "Апостол" видало книжку "Молитви за помираючих та душі в чистилищі", щоб заохотити кожну людину особливо молитися в цих намірах.

Родзинка книжки Що ви знаєте про похорон? Можливо, поряд з християнським обрядом поховання померлих вірите в забобони, навіть не знаючи про це. У цій книжці прочитаєте про християнський похорон, про задушні дні, про сорокоусти, григоріанку, Службу Божу за померлих та про інші заупокійні богослуження.

Також радимо ознайомитись:

Наверх