Дев'ятниця до святої Рити

Ціна: 50 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 45 грн 43 грн 40 грн 40 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 72

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-617-7134-16-8

Вага (в грамах): 58

Рік видання: 2015

Мабуть, кожна людина переживає у своєму житті важкі ситуації і часто не бачить виходу з них. Можемо просити в Бога про їх вирішення через заступництво святих. Святу Риту вважають заступницею в безнадійних ситуаціях. Вона є прикладом дівоцтва, материнства, вдовицтва та чернецтва. В цій книжці міститься біографія святої Рити, дев'ятниці, молитви-прохання про її заступництво, а також свідчення про отримані ласки за посередництвом святої.

Для кого? Для тих, хто не бачить виходу зі своєї життєвої ситуації.

Чому ми вирішили її видати? Свята Рита − це свята, яка терпляче, з молитвою, довірою до Бога та покорою уміла віддавати Йому всі життєві труднощі. Тепер же, коли вона є заступницею в безнадійних ситуаціях, маємо покровительку, яка вимолює в Бога ласки для нас. Ми видали цю книжку, щоб якнайбільше людей побачили велич і могутність Бога в нашому щоденному житті − з його проблемами, перешкодами і терпіннями − через молитви до цієї святої.

Родзинка книжки Відомо, що свята Рита перебувала у різних життєвих станах − була дружиною, вдовою, черницею, матір'ю. Тому їй відомі труднощі, які з ними пов'язані. Ось чому у книжці "Свята Рита − заступниця у безнадійних ситуаціях" вміщено різноманітні молитви: дев'ятниці за мир і злагоду в подружжі, богопосвячених осіб, про отримання ласки, вервиця та молитва до святої Рити.

Також радимо ознайомитись:

Наверх