Дев'ятниця до святого Юди Тадея

Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 32

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-617-7134-25-0

Вага (в грамах): 24

Рік видання: 2015

У цій невеличкій книжечці міститься інформація про святого Юду Тадея, дев'ятниця та різноманітні молитви до нього. Святий був одним із дванадцятьох апостолів. Він заохочував перших християн бути витривалими в збереженні своєї віри. Саме завдяки такій підтримці інших святого Юду Тадея почали вважати покровителем людей у скрутному становищі.  Для кого? Для усіх християн, а особливо для тих, які перебувають у важких життєвих обставинах.

Чому ми вирішили її видати? Часто Юду Тадея плутають з Юдою Іскаріотським, зрадником Ісуса. Лише в Середньовіччі почали впроваджувати набожність до цього несправедливо забутого святого. А вже в Новітні часи зросла кількість людей, які молилися до нього. Святий Юда Тадей радо допомагає всім, хто молиться до Бога за його посередництвом. Хоча в наш час набожність до ревного апостола Ісуса поширена знову, проте ми також не можемо залишатися осторонь і прагнемо її поширенню. Є багато свідчень людей, які молилися до святого Юди Тадея і їхні молитви були вислухані.

Родзинка книжки Буває, що опускаємо руки, коли опиняємося у важких ситуціях і не можемо дати собі раду. Саме в такі моменти ми, як ніколи, потребуємо допомоги й шукаємо її. У книжечці міститься чудова дев'ятниця, після відмовляння якої Господь завжди перемінює важкі життєві обставини.

Також радимо ознайомитись:

Наверх