Дев'ятниця до святого Івана-Павла ІІ

Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Ця книжка про першого Папу слов’янського походження та про велику цінність молитви у його житті. Іван-Павло II перебував на чолі католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, та був першим в історії Папою-неіталійцем з часів голландця Адріана VІ. Його полюбив увесь світ, час його служіння був справді винятковим та сповненим багатьма змінами в історії Католицької Церкви.

Для кого? Для тих, хто шанує святого Івана-Павла ІІ, хто хоче більше дізнатися про нього, та тих, хто шукає заступництва святого Папи.

Чому ми вирішили її видати? Щоб допомогти нашим читачам краще пізнати особу святого Папи Івана-Павла ІІ та допомогти у творенні щоденної молитви про його заступництво.

Родзинка книжки У цій книжечці пропонуємо біографію, акафіст до цього святого та його молитви, які допоможуть не лише випрошувати необхідні ласки, але й також славити святого,  молячись  акафіст.

Про упорядника Тетяна Хміль − головний редактор видавництва «Апостол». За освітою філолог польської та української мов. Закінчила Богословський університет ім. Івана Золотоустого. Працювала вчителем у Католицькій школі св. Василія Великого та катехитом на парафіях Царя Христа та Матері Божої Неустанної Помочі м. Івано-Франківська. Живе у м. Івано-Франківськ.

Також радимо ознайомитись:

Наверх