Каталог продукції

Новинки

Дев'ятниця до святого Йосифа. Акафіст, молебень, набожність та різноманітні молитви

Ціна: 20 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 1000 грн 2000 грн 3000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 18 грн 17 грн 16 грн 16 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Сторінок: 52

Формат: 110/165

Рік видання: 2021

Святий Йосиф − Обручник Діви Марії, земний батько і опікун Ісуса Христа. Християни моляться до нього і просять найрізноманітніших ласк. У цій книжечці знайдете акафіст, дев'ятницю, молебень, 30-денну набожність, Вервицю та молитви на різні потреби про заступництво цього святого.

Хай св. Йосиф щедро випрошує в Господа всіх необхідних для вас благодатей!

Для кого? Святого Йосифа вважають покровителем сімей, самотніх, фінансів, помираючих. Також про його заступництво просять, коли моляться про доброго чоловіка, добру дружину.

Чому ми вирішили її видати? Хоча є багато молитов до св. Йосифа і не одне видавництво поширює літературу з набоженством до цього святого, проте у цій книжечці упорядник зібрала оригінальні варіанти молитов, які, віримо, припадуть до душі нашим читачам.

Родзинка книжки 

Родзинкою цієї книжки є акафіст до св. Йосифа.

Також книжечка містить чудову дев’ятницю до святого Йосифа, адже кожен день цієї молитви має назву, яка відображає опікуном кого чи покровителем чого є св. Йосиф, або його особисті якості, які можемо наслідувати у житті.

Про упорядника Тетяна Хміль − головний редактор видавництва «Апостол».  За освітою філолог польської та української мов. Закінчила Богословський університет ім. Івана Золотоустого. Працювала вчителем у Католицькій школі св. Василія Великого та катехитом на парафіях Царя Христа та Матері Божої Неустанної Помочі м. Івано-Франківська. Живе у м. Івано-Франківськ.

Також радимо ознайомитись:

Каталог продукції

Новинки

Наверх