Дев'ятниця до святого Антонія Падевського

Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Сторінок: 32

Тип обкладинки: м'яка

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-966-2517-34-7

Вага (в грамах): 30

Рік видання: 2014

Чи чули ви колись про святого Антонія? Св. Антоній Падевський став одним із перших святих францисканського чину. І навіть через сотні років Його люблять і знають як чудотворця. Він був особливо прихильним до вбогих, і хоч був освіченим, промовляв просто й сильно, навіть до тих, кого мало знав. У книжці зможете прочитати біографію святого Антонія й молитися акафіст, дев’ятницю та молитви до святого за різні потреби. Молитви, подані у ній, допоможуть у випрошуванні ласки зцілення, нареченства та знайдення загублених речей.

Для кого? Для всіх хто любить набожність до святих, зокрема до святого Антонія.

Чому ми вирішили її видати? Святий Антоній давно здобув слави чудотворця. Уже протягом багатьох років люди моляться за заступництвом цього святого, а численні свідчення говорять самі за себе. Ми ж своєю чергою з радістю поширюємо набожність до святого Антонія Падевського, щоб прославити Бога в Його діяннях через святих.

Родзинка книжки До святого Антонія часто звертаються, коли загубили якусь річ і прагнуть знайти. Варто знати, що християнам він відомий як чудотворець, проте насамперед його вважають святим апостолом покаяння. Цій темі присвячені проповіді обсягом приблизно 6000 сторінок. Про ці та інші деталі біографії святого Антонія ви прочитаєте в цій книжечці. Також тут зібрані акафіст, дев'ятниця, літанія та інші різноманітні молитви до цього святого. Вам неодмінно сподобаються молитва за зцілення, про віднайдення загубленої речі, за тих, які страждають від раку, безвідмовна молитва тощо.

Також радимо ознайомитись:

Наверх