Дев'ятниця до св. Хосемарії Ескріви. У намірах: Пошуку роботи та Доброї праці

нема в наявності
Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 24

Формат: 10х14 см

ISBN: 978-966-2351-14-9

Вага (в грамах): 22

Рік видання: 2011

Хто б міг подумати, що святим можна бути, гідно виконуючи свої щоденні обов'язки, навіть коли це стосується праці? Святий Хосемарія Ескріва, засновник Опус Деі ("Діло Боже"), заохочував усіх шукати святості в щоденному житті, перетворивши його на безперервну молитву. Бог хоче, щоб ми щодня довіряли Йому наші життєві клопоти, і особливо − роботу. Сфера праці є дуже важливою у житті кожної людини, адже ми витрачаємо на неї багато часу. Тому важливо знайти саме ту роботу, до якої ми покликані. Ця книжечка містить  роздуми святого Хосемарії Ескріви про працю і молитви у намірах пошуку роботи та доброї праці.

Для кого? Ця дев'ятниця стане неозамінним помічником як для тих, хто шукає  роботу, так і для тих, хто її має і хоче гідно виконувати.

Чому ми вирішили її видати? Нам також відомі всі переживання щодо роботи,тому ми з радістю взялися за видання цієї дев'ятниці, щоб якомога більше людей були щасливими у щоденних життєвих клопотах.

Родзинка книжки Багато хто не може уявити свого життя без праці. Але знаємо, що знайти роботу буває дуже важко. Навіть працюючи на улюбленій роботі, ми часто думаємо, чи гідно виконуємо її. Цікавим у цій книжечці є те, що в ній вміщено молитви як в намірах пошуку роботи, так і доброго її виконання. А оскільки на початок кожного дня дев'ятниці є цікаві цитати з праць святого Хосемарії Ескріви, то ми ще й зможемо пороздумувати на на цю тему.

Про автора Св. Хосемарія Ескріва де Балагуер народився в Барбастро (Північна Іспанія) 9 січня 1925 року. У віці 15 чи 16 років вирішив стати священиком, тому що відчув заклик Бога до цього служіння. А в березні 1925 року став священиком. 2 березня 1928 року Бог дав йому ясне бачення того, що до тих пір він сприймав лише як натяки; і св. Хосемарія Ескріва заснував Opus Dei  ("Діло Боже"). У результаті, відкривалася нова дорога в Церкві, яка мала заохотити людей усіх соціальних верств до пошуку святості та практикування апостольського служіння через освячення повсякденної праці у світі, не міняючи життєвого стану.

Також радимо ознайомитись:

Наверх