Дев'ятниця до Богородиці, що розв'язує вузли

Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитви для різних потреб

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка

Сторінок: 56

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-966-97294-9-1

Вага (в грамах): 43

Рік видання: 2018

В житті кожної людини є певні питання чи проблеми, які вона хоче, щоб були вирішені. Часто ми самі не можемо їх вирішити і звертаємося по допомогу. Знаємо, що чудовою помічницею для нас є Мати Божа, яка так часто випрошує в Бога необхідні нам ласки. Набожність до Богородиці, що розв'язує вузли набула особливого поширення між християнами саме завдяки тому, що Марія допомагає розв'язувати «вузли» нашого життя. В книжечці вміщено інформацію про історію цього набоженства, саму дев'ятницю з розважаннями та свідчення про отримані ласки.

Для кого? Ця книжечка призначена абсолютно для всіх, бо кожен із нас має нерозв'язані «вузли», які не дозволяють вповні переживати Божу любов.

Чому ми вирішили її видати? Редакція видавництва «Апостол», дізнавшись про ласки, які отримали так багато людей за допомогою цієї дев'ятниці, не могли залишатися осторонь і вирішили сприяти поширенню цієї набожності.

Родзинка книжки Існує багато молитов, дев'ятниць, вервиць до Богородиці, а це набоженство є улюбленим для Папи Франциска. Сам Папа, а тоді ще аргентинський священик на ім'я Хорхе Маріо Берґольйо, привіз образ Марії, що розв'язує вузли до рідної країни. На початку книжечки ви прочитаєте слова Папи про Марію, що розв'язує вузли. А свідчення людей, які отримали ласки за посередництвом Богородиці, точно не залишать нікого байдужими і спонукатимуть кожного молитися до Матері Божої.

Також радимо ознайомитись:

Наверх