Таліта кум. Молитовник для дівчат

нема в наявності
Ціна: 160 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 144 грн 136 грн 128 грн 128 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитовники

Видавництво: Апостол

Автор: Тетяна Хміль, Іванна Дорошенко, Наталія Іванус, Юлія Атаман

Сторінок: 56

Тип обкладинки: Тваерда

Формат: 11х17 см

ISBN: 978-617-7134-83-0

Рік видання: 2020

«Таліта кум» − що значить у перекладі: «Дівчино, кажу тобі встань!» (Мр. 5:41). Саме ці слова, що стали назвою молитовника, закликають вставати до молитви і мати отой незамінний час наодинці з Богом.

Книжка «Таліта кум. Молитовник для дівчат» складається з дев’яти розділів. У них знайдете молитви про жіночність, здоров’я, покликання, навчання, працю, родину, дружбу, чесноти та емоції, а також − на різні потреби. Поруч з молитвами класичними у молитовнику містяться абсолютно нові, оригінальні авторські.

Нехай ця книга надихає вас, дівчата, підтримує та веде у стосунках з Богом!

Для кого? Для дівчат різного віку.

Чому ми вирішили її видати? Ми розпочали працю над цією книгою, щоб створити щось абсолютно нове й унікальне, адже окремого молитовника для дівчат не було.

Родзинка книжки

Родзинкою цієї книги вважаємо її оригінальні молитви, наприклад: молитва до Богородиці про жіночність, молитва про гармонію душі та тіла, молитва подяки за своє тіло, молитва про прийняття себе, молитва про зцілення від зранень, молитва про зцілення від поганих думок, молитва про благословення роду, молитва про те, щоб бути доброю подругою, молитва про цінність часу, молитва про свободу та ін.

На початку деяких розділів чи перед окремими молитвами прочитаєте натхненні підбадьорливі розважання психолога Юлії Атаман.

Також радимо ознайомитись:

Наверх