Мій кишеньковий молитовник

Ціна: 25 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 23 грн 22 грн 20 грн 20 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитовники

Видавництво: Апостол

Сторінок: 72

Тип обкладинки: м'яка

Формат: 8,5 х 12,5 см

ISBN: 978-617-7134-12-0

Вага (в грамах): 32

Рік видання: 2014

Багато хто не уявляє свого життя без такої потрібної нашій душі щоденної молитви. "Мій кишеньковий молитовник" − це збірник щоденних молитов, молитов на вервиці та різних молитов у всяких потребах. До цієї книжечки входить також катехизмова частина та іспит сумління. "Чувайте, отже, не знаєте бо ні дня, ні години", − каже Ісус у притчі про десятьох дів, половині яких забракло оливи в їхніх світильниках. Тому носіть цей молитовник і не забувайте вкотре звернутися до Бога, щоб бути близько Його Серця і в єдності з Ним.    

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Для кожної людини найпотрібніші речі важливо носити з собою: чи то мобільний телефон, чи ключі і т. д. А для християн одним із таких важливих речей є молитовник. Тому видавництво "Апостол" запропонувало своїм читачам зручний та практичний у користуванні "Мій кишеньковий молитовник".

Родзинка книжки Погодьтеся, добре християнинові мати молитовник, який завжди може бути під руками, бо він маленького розміру і поміститься навіть у найменшу сумочку чи кишеню. Тому напевно й придумали йому таку назву "Мій кишеньковий молитовник". Він дуже зручний у користуванні, адже займає зовсім мало місця, тому його можна постійно носити з собою, і за кожної вільної хвилини помолитися щоденні молитви, підготуватися до Таїнства Сповіді (коли виникла нагальна потреба) чи помолитися вервицю. Крім цього, безперечно, родзинкою цього молитовника є настанови для щоденного життя християнина за Євангелієм, які ви прочитаєте на початку молитовника. Текст цих настанов написаний о. Валентом Роменським, одобрений церковною владою в Римі. Він увійшов до молитовника, який був виданий у 1948 році в брюссельському видавництві "Життя з Богом".

Також радимо ознайомитись:

Наверх