Католицький молитовник для жінок

Ціна: 160 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 144 грн 136 грн 128 грн 128 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Молитовники

Видавництво: Апостол

Автор: Донна-Марі Купер О'Бойл

Сторінок: 92

Тип обкладинки: тверда глянцева

Формат: 12х17 см

ISBN: 978-966-97294-7

Рік видання: 2020

Якою є жінка у сучасному світі? Як вибір життєвого стану впливає на розвиток дарів, закладених у неї Богом? У "Католицькому молитовнику для жінок" Донни-Марі Купер О'Бойл містяться роздуми про унікальність жінки, її місію, радощі та виклики, з якими вона зустрічається тощо. Також не оминає авторка й роздумів про місію та роль жінки у сім'ї та суспільстві. Розважання перед кожною  молитвою допомагають зрозуміти попри те, одружена жінка чи ні, виховує дітей чи присвятила себе Богові, − що вона у будь-якому разі здатна виконати свою місію − бути корисною ближньому. Важливою складовою цього молитовника, звичайно, є різноманітні молитви, які влучно стосуються кожної теми, піднесеної в ньому.

Для кого? Цю книгу варто прочитати кожній жінці, особливо якщо вона не відчуває своєї цінності та унікальності, а також кожній дівчині, яка ще визначається з вибором стану та шукає власне покликання.

Чому ми вирішили її видати? Редакція видавництва "Апостол" вирішила видати "Католицький молитовник для жінок" Донни-Марі Купер О'Бойл, тому що в ньому, поряд з молитвами, авторка написала роздуми про різні етапи життя жінки, при цьому відкривши її надзвичайну унікальність та цінність.

Родзинка книжки Не так часто можна прочитати книгу, після якої відчуєш себе унікальною, радісною та щасливою, яка підносить на дусі. Ви неодмінно так відчуєте себе під час читання "Католицького молитовника для жінок" Донни-Марі Купер О'Бойл. Ось уривок із молитовника: "Якби жінки лише знали, яке величезне й гідне місце вони посідають у Господніх очах, то, напевне, переповнювалися б радістю. Лише цього усвідомлення були би достатньо, щоб відчувати Господню підтримку в усьому". У книжці авторка використала вислови Папи Івана-Павла ІІ, блаженної Терези з Калькутти та інших святих. Також варто сказати й за молитви у цьому молитовнику. Донна Купер надзвичайно влучно підібрала різноманітні молитви, котрі з радістю захочете молитися.

Про автора Донна-Марі Купер О'Бойл − католичка, дружина і мати п'ятьох дітей, була обрана Папською радою мирян для участі в Міжнародному конгресі жінок у Ватикані. Її часта поява на радіо й телебаченні, її книги, її промови є відкритим життям, присвяченим пошуку святості в контексті щасивої католицької родини. Вона є ведучою телепрограми на EWTN "Щоденні благословення для католицьких матерів", автором книг-бестселерів і автором-призером за книги "Католицький молитовник для матерів", "Молитовне очікування", "Серце материнства", "Молитовник католицьких святих", "Кафе благодаті", "Домашня церква: кімната за кімнатою" та "Мати Тереза і я: десять років дружби".

Також радимо ознайомитись:

Наверх