Зцілення благословенням

нема в наявності
Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Регіс та Майза Кастро

Сторінок: 56

Тип обкладинки: м'яка

Формат: 12х17 см

ISBN: 978-966-2351-03-3

Вага (в грамах): 46

Рік видання: 2010

Як часто ви благословляєте рідних, друзів, коханих, дітей, колег по роботі чи просто знайомих? Можливо, ви ніколи нікого не благословляли або й від інших, на жаль, частіше чуєте докори, ніж благословення. Регіс та Майза Кастро у книжці «Зцілення благословенням» на конкретних прикладах доводять важливість благословення у нашому житті і те, як воно змінює серця. Автори запропонували читачам «формулу» благословення. Вони також наголошують на важливості сили імені Ісуса в нашому зціленні та звільненні і закликають повірити в любов Божу стосовно нас, адже впевнені в тому, що тільки любов змінює серце людини.

Для кого? Для всіх, хто прагне позитивних змін у житті.

Чому ми вирішили її видати? Видавництво «Апостол» видало цю книжку для того, щоб ви повірили в силу благословення і почали жити ним, щоб повірили в любов Божу та силу, яку несе нам ім'я Ісуса, через яке можемо бути зцілені та звільнені.

Родзинка книжки Чи вірите, що ваше життя може змінитися на краще лише через слова, які ви говорите і які говорять вам? А знаєте, що «благословляти» означає «ставити когось під захист Бога». Автори книжки наголошують на тому, що ми − спадкоємці благословення, а не прокляття, тому ми покликані Богом благословляти, а не проклинати. Також у кожному розділі вміщено молитви, які мають на меті привести нас до особистої зустрічі з Богом. Ця книга навчить вас із вірою приймати благословення і благословляти інших.

Про авторів Регіс та Майза Кастро. Він інженер, вона соціальний працівник. Одружилися 1959 року. Мають двох заміжніх доньок та двоє онуків. З 1977 року належать до руху Католицької харизматичної віднови. Протягом багатьох років брали участь у Бразильській національній раді католицької харизматичної віднови та разом о. Едвардом Даферті (Fr. Edward Dougherty, SJ) у 1984 році стали засновниками католицької спільноти «Ісус любить тебе». Вони провели для спільноти багато молитовних зустрічей, реколекцій та семінарів «Життя у Святому Дусі» на обласному та загальнодержавному рівнях. У 1991 році Регіс та Майза Кастро заснували видавництво «Рабоні», завданням якого є євангелізація через друковане слово. Вони є авторами понад 30 євангелізаційних книг, які перекладено тринадцятьма мовами, і їх можна знайти у 130 країнах світу.

Також радимо ознайомитись:

Наверх