Вервиця творить чуда

Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Сторінок: 28

Формат: 11х16 см

ISBN: 978-617-7134-10-6

Рік видання: 2014

Чи любите ви молитися Вервицю? Коли дізнаєтеся, яку силу має ця молитва, то, сподіваємося, що не розлучатиметеся з нею ніколи. Якось Папу Івана-Павла ІІ запитав журналіст, чи є у Ватикані атомна зброя. Папа підняв вервицю і сказав: "Ось вона, наша зброя! Якщо всі почнуть її застосовувати, цей світ перетвориться у рай". У книжці "Вервиця творить чуда" містяться свідчення про те, як за допомогою цієї чудової молитви змінювалися, здавалося б, безнадійні ситуації: зупинялися війни, ворожа агресія, падав комуністичний режим, зберігалося життя, зникали біди тощо. Також за допомогою цієї книжки дізнаєтеся, як молитися молитву Вервиці та які обітниці Богородиця дає тим, хто молиться цю молитву.

Для кого? Для тих, хто любить молитися вервицю, і для тих, хто не розуміє традиції такої молитви, але хоче дізнатися.

Чому ми вирішили її видати? Буклетів, книжок із різноманітними вервицями є багато. Ми ж пропонуємо вам книжечку, в якій знайдете численні свідчення про силу молитви Вервиці і приклади дивовижних чудес, які ставалися за її домогою.

Родзинка книжки Нечасто можна побачити людину, яка молиться Вервицю. Хтось уже віддавна "смакує" такою молитвою, а дехто, можливо, промовляє її автоматично. Важливо знати усім, що вервиця справді могутня зброя проти ворога. Ось уривок з книжки: "Отець Еспер додав: "І вона (Вервиця) не тільки допомагає нашому духовному зростанню – вона також руйнує царство сатани. Відомий ватиканський екзорцист о. Габріеле Аморт засвідчив: "Одного дня мій колега почув, як диявол говорив під час екзорцизму: "...Коли б християни знали, яку могутню силу має Вервиця, мені б настав кінець". Отже, чи варто нехтувати молитвою Вервиці?

Про упорядників Оксана Осадчук – заступник директора видавництва "Апостол", перекладач. За освітою філолог іноземних мов. Два роки навчалася у Львівській філії Люблінського університету, факультет теології. Працювала в благодійній організації "Caritas”, у Молодіжній комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ, заступником редактора молодіжної християнської газети "Світло правди", викладачем англійської мови та перекладачем. Виросла в католицькій родині. Була лідером спільноти "Лицарі милосердя". Є співзасновником та членом спільноти "Як Марія".

Також радимо ознайомитись:

Наверх