Усе, що б ви хотіли знати про Небо...

нема в наявності
Ціна: 109 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 99 грн 93 грн 88 грн 88 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Пітер Кріфт

Сторінок: 256

Тип обкладинки: Тверда

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-966-2517-40-8

Вага (в грамах): 386

Рік видання: 2015

Навіть у щоденних життєвих клопотах ми все ж маємо час запитати себе, що чекає нас після земного життя? Чи існує Небо? Де воно розташоване? Що таке вічність? Що будемо робити в Небі? Чи існує чистилище і пекло? На ці та інші запитання шукав відповіді Пітер Кріфт. Їх ви зможете прочитати у книзі "Усе, що б ви хотіли знати про Небо". Автор розглядає природу Неба і яскраво відкриває нам чіткий, теологічно здоровий погляд на "непізнану країну" − одну з найпопулярніших, але найменш зрозумілих тем у релігії.

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Про Небо ми знаємо мало. Навіть у церковних колах різних християнських конфесій немає єдиної думки про нього. Ми ж пропонуємо вам книгу католицького апологета Пітера Кріфта, в якій автор на основі аналізу праць вчених, а також власних міркувань описує узагальнене бачення Неба.

Родзинка книжки Мабуть, найбільше нас лякає невідомість. Нам не відомо, що ж чекає нас після смерті. Багато богословів, отців Церкви намагалися з'ясувати це питання. Ніхто ж не був на Небі, то звідки нам знати, що нас там чекає? На сторінках буклетів свідків Єгови можемо побачити людей та тварин, що разом відпочивають і нічого не роблять, просто лежать чи сидять укупі, люди радісно посміхаються одне одному. Мало кому сподобається такий Рай, особливо активним, цілеспрямованим, творчим, працьовитим особистостям. Тому не дивно чути запитання атеїстів, чи не буде християнам нудно на Небі. Пітер Кріфт запевняє, що ні. В уривку з книги читаємо: "Чому нам не буде нудно на Небі? Бо ми будемо з Богом, а Бог − безкінечний. Ми ніколи не перестанемо Його пізнавати. Він щодня новий. Бо ми будемо з Богом, а Бог – вічний. Час не проминає (стан для набридання); він просто є. Увесь час у вічності є теперішнім, так само як всі події сюжету присутні в голові автора. Там не існує очікування". Безперечно, родзинкою цього видання є пошук відповідей на ті питання, які нас так хвилюють.

Про автора Пітер Кріфт є католицьким апологетом, професором Бостонського коледжу, автором багатьох книг. Його думки народжені з релігійної і фіософської традиції, особливо Томи Аквінського, Сократа і К. С. Льюїса.

Також радимо ознайомитись:

Наверх