Ти повинен народитися згори

Ціна: 100 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 90 грн 85 грн 80 грн 80 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Майза Кастро

Сторінок: 108

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-617-7134-41-0

Рік видання: 2017

Під час розмови з Никодимом Ісус промовив: «Треба вам уродитися з висоти» (Йо. 3:7). Ці слова стосуються кожного, адже, щоб зрозуміти  духовні речі, потрібно наново народитися духовно. Як це зробити? За Словом Божим, ми повинні знову «народитися з води та Духа», якщо хочемо отримати глибокий, особистий та унікальний досвід Божої любові до нас і спасіння в Ісусі Христі.

У книзі «Ти повинен народитися згори» Майза Кастро висвітлює науку щодо Божого плану спасіння кожної людини і, базуючись на ньому, прагне запровадити читачів до нового народження, в якому кожен переживе Божу любов, милосердя та внутрішню переміну. В кожному розділі читачі зможуть почитати свідчення тих, чиї життя уже перемінив Господь.

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Ми видали цю книжку, щоб усі, кого цікавить фраза «Потрібно вам народитися згори», зрозуміли значення цих слів.

Родзинка книжки Незважаючи на просту мову написання книжки, вона є глибоко духовною. Книжка буде цікавою, як людині з теологічною освітою, так пересічному читачеві. Наприкінці кожного розділу містяться свідчення тих, хто зустрівся з Богом і ця зустріч стала початком нового життя.

Про автора Майза Кастро − соціальний працівник, дружина Регіса Кастро. Заміжня. Має двох заміжніх доньок та двоє онуків. З 1977 року належить до руху Католицької харизматичної віднови. Протягом багатьох років брала участь у Бразильській національній раді католицької харизматичної віднови та разом о. Едвардом Даферті (Fr. Edward Dougherty, SJ) і своїм чоловіком у 1984 році стали засновниками католицької спільноти «Ісус любить тебе». Разом з чоловіком провели для спільноти багато молитовних зустрічей, реколекцій та семінарів «Життя у Святому Дусі» на обласному та загальнодержавному рівнях. Католицька спільнота «Ісус любить тебе» затверджена архієпископом штату Кампінас (Бразилія) та офіційно визнана Римо-Католицькою Церквою як «публічна асоціація ЄAa».

У 1991 році Регіс та Майза Кастро заснували видавництво «Рабоні», завданням якого є євангелізація через друковане слово. Вони є авторами понад 30 євангелізаційних книг, які перекладено тринадцятьма мовами, і їх можна знайти у 130 країнах світу. Впродовж багатьох років Регіс та Майза вели радіопередачу «Ісус любить тебе» на 179 радіостанціях у Бразилії та США, а п’ять із половиною років − телевізійну програму «Raboni e Voce» на католицькому каналі «Rede Vida».

Також радимо ознайомитись:

Наверх