Коли Дух приходить у силі

нема в наявності
Ціна: 50 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 45 грн 43 грн 40 грн 40 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Пітер Гербек

Сторінок: 140

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-617-7134-34-2

Рік видання: 2016

У книзі "Коли Дух приходить у силі" Пітер Гербек використовує чимало надихаючих динамічних свідчень, розпочинаючи розповідь власним свідченням. Книжка дуже особиста і надзвичайно зворушлива. Вона містить здорове вчення про дію Святого Духа в особистому житті християн і в Церкві. Читачі дізнаються як зростати в наслідуванні Христа та поширення Божого Царства на землі.

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Важливо, щоб люди знали та вірили, що Бог не покинув нас, але залишив нам Свого Духа. І саме Святий Дух дає нам силу, щоб ми могли бути з Богом. Книжка "Коли Дух приходить у силі" містить вчення про дію Святого Духа в наш час, що є дуже важливим для нас. Саме тому редакція видавництва "Апостол" вирішила видати цю книгу.

Родзинка книжки Хтось може вважати, що в наш час уже немає такої ж сильної присутності Святого Духа як під час першої П'ятдесятниці. Проте Пітер Гербек на прикладі власного свідчення та свідчень інших людей описує присутність Духа Божого та постійну Його дію саме тепер. Ця книжка про те, як змінюється життя людини, коли вона насправді зустрічається з Богом і ця зустріч змінює її серце та життя назавжди.  

Про автора Пітер Гербек − заступник президента і директор місій у служінні Віднови. Останні 25 років він активно працює у Католицькій віднові та справах євангелізації у США, Канаді, Африці та Східній Європі. П. Гербек є співведучим програми "Вибори, з якими зустрічаємось", часто виступає на конференціях і є автором книг та аудіозаписів про учнівство та життя в Дусі. Пітер та його дружина мають шестеро дітей.

Також радимо ознайомитись:

Наверх