Ісус − живий

нема в наявності
Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: о. Еміліан Тардіф, Хосе Прадо Флорес

Сторінок: 140

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 135/205

ISBN: 978-966-2351-12-5

Рік видання: 2016

Чи вірите, що Ісус живий? Чи, можливо, для вас Він так і залишився персонажем із Євангелія? Отець Еміліан Тардіф на прикладі власного життя та служіння проповідує, що Господь не покинув нас, але активно діє у сучасному світі. Священик у книжці "Ісус − живий" оповідає нам про те, що був свідком Любові і милосердя Божого. Головний герой згадує, що проповідування Царства Божого тісно пов'язане зі зціленнями, адже часто саме так чинив Ісус, коли сам проповідував. Отець не просто говорить людям про Бога та Його любов, а завжди звертає наш погляд на Ісуса − Єдиного, через кого маємо спасіння.

Для кого? Книжка "Ісус − живий" − це світовий бестселер, написана для кожного з нас: чи ви хочете оживити свою віру, чи дізнатися про діяння Божі в сучасному світі або взагалі тільки тепер бажаєте познайомитися з Ісусом.

Чому ми вирішили її видати? Багато книг, наукових праць написано про Ісуса. Одні з них оповідають про Його життя і діяння, інші − шукають наукових доказів життя і воскресіння Сина Божого. Натомість автори цієї книжки запрошують повірити, що Ісус − живий і активно присутній у Церкві та нашому житті. Оскільки автори мали мету − євангелізація на прикладі діянь Бога тут і тепер, то ми з радістю сприяємо поширенню цієї книжки.

Родзинка книжки Що відчуває людина, яка серйозно захворіла? Отець Еміліан Тардіф отримав фізичне зцілення після молитви за нього. Після цього активно проповідував Добру Новину, організовував молитовні групи та молився за зцілення. В книжці прочитаєте про десятки неймовірних зцілень, які вчинив Господь у житті звичайних людей, таких самих, як і ми з вами.

Про авторів Еміліан Тардіф (6 червня 1928 р. − 8 червня 1999 р.) − католицький священик, відомий своїми навчаннями та служінням зцілення. Отець Тардіф був активним учасником харизматичної Віднови у Святому Дусі з 1975 року. Саме в той час Господь дивовижно змінив його життя: зцілив від туберкульозу легень та дав нове служіння в Церкві. Отець Еміліан подорожував по всьому світі, служачи Христовому Тілу надприродними дарами Святого Духа. Завдяки молитвам цього священика багато людей отримали духовне і тілесне зцілення.

Хосе Прадо Флорес − євангелізатор і проповідник Слова Божого. У 1980 році в Мексиці він разом із Біллі Фінком заснували Школу євангелізації св. апостола Андрія.

Також радимо ознайомитись:

Наверх