Іспит сумління. Дорога очищення душі

Ціна: 35 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 32 грн 30 грн 28 грн 28 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: о. Руслан П'яста

Сторінок: 44

Тип обкладинки: м'яка

Формат: 11х16 см

Рік видання: 2015

Як часто потрібно робити іспит сумління, приступати до сповіді? Як підготуватися до сповіді? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у книжці "Іспит сумління. Дорога очищення душі". Ця книжечка допоможе вам більше зрозуміти суть Тайни Покаяння, підкаже, як до неї готуватися, спонукатиме замислитися над своїм життям і пригадати свої гріхи. У ній знайдете іспит сумління для молоді, дітей, неодружених та подружніх пар. Також тут ви прочитаєте взірець доброї сповіді та додаткові запитання для іспиту сумління відповідно до католицького соціального вчення.

Для кого? Для кожного християнина, який прагне постійно відновлювати мир із Богом.

Чому ми вирішили її видати? Таїнство Покаяння є невід'ємною частиною життя християнина. Помічником для цього звичайно є книжка, яка допоможе підготуватися до сповіді. Тому ми пропонуємо нашим читачам скористатися нашим виданням "Іспит сумління. Дорога очищення душі".

Родзинка книжки Очищення душі − це постійний, а не одноразовий процес. Скільки будемо жити, стільки потребуватимемо примирюватися з Богом. Адже через наші гріхи так часто ображаємо Його і втрачаємо благодать Божу, опиняємося на території, що не належить Господеві.

Знаємо, що для різного стану чи віку потрібні різні критерії для приготування до Таїнства Покаяння. Родзинкою цієї книжки є те, що вона містить окремі розділи із запитання для іспитів сумління як для дітей, так і для молоді, як для подружніх пар, так і для неодружених. Також для кращого приготування до сповіді вам допоможуть і додаткові запитання для іспиту сумління відповідно до католицького соціального вчення. Кожен із запропонованих іспитів допоможе подивитися на те, чи правдиво ми виконуємо обов'язки стосовно Бога, себе, інших, суспільства.

Про упорядника о. Руслан П'яста − голова комісії у справах душпастирства охорони здоров'я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, викладач Богословського університету ім. св. Івана Золотоустого.

Також радимо ознайомитись:

Наверх