Ідіть, євангелізуйте охрещених

нема в наявності
Ціна: 55 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 50 грн 47 грн 44 грн 44 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Хосе Прадо Флорес

Сторінок: 116

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-617-7134-03-8

Рік видання: 2014

Чи розуміємо ми, що перших християн охрещували, коли вони вже вірили в Бога, навернулися до нового життя і частково знали правди християнської віри? Проте більшість із нас охрещували ще немовлятами, а віру за нас визнавали хрещені батьки. То чи тепер живемо вірою в Ісуса, щоб сповнити благодать власного хрещення, користуватися і жити його привілеями? Хосе Прадо Флорес якраз і написав книжку "Ідіть, євангелізуйте охрещених", щоб навертати до життя в Ісусі Христі охрещених християн. Автор дає практичні поради, як розбудити віру в кожній охрещеній людині.

Для кого? Ця книжка стане чудовим помічником не лише для священиків і мирян, а й для всіх, хто хоче нести Ісуса іншим. Якщо ви ще не знаєте про Бога нічого, також обов'язково прочитайте її!

Чому ми вирішили її видати? Існує багато книжок про правила євангелізації, проголошення Керигми, але ця книжка дійсно унікальна: автор дуже просто наводить зразок євагелізації, який використовують у багатьох країнах світу. Що, як не Добра Новина, повинно проголошуватися по всіх усюдах? Ось чому видавництво "Апостол" з радістю спричинилося до поширення цієї так потрібної в наш час книжки.

Родзинка книжки У проголошення Керигми Хосе Прадо Флорес майстерно помістив прості приклади, а також молитви, які неодмінно допоможуть нам повернутися до житття в повноті − життя з Богом. Автор розповідає і про те, як нам жити далі, щоб вистояти у власному рішенні раз і назвжди бути з Господом Ісусом.

Про автора Хосе Прадо Флорес − євангелізатор і проповідник Слова Божого. У 1980 році в Мексиці він разом із Біллі Фінком заснували Школу євангелізації св. апостола Андрія.

Також радимо ознайомитись:

Наверх