...і визволи нас від лукавого. Як упізнати хитрого обманщика

Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Франческо Бамонте

Сторінок: 140

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-617-7134-36-6

Рік видання: 2016

Чи вірите ви в реальність існування сатани та інших злих духів? Можливо, ні. У книжці екзорцист Франческо Бамонте доводить реальність існування сатани та інших злих духів, розкриває принципи їх дії через спокуси і надзвичайні вияви, що виявляються у явищах завдавання шкоди, напастування, навіювання нав’язливих думок та опанування. Пише священник і про сатанізм. Усі міркування автор підтверджує документами Церкви та прикладами з власного досвіду та досвіду інших священників.

Для кого? Для єпископів, екзорцистів, священників, богословів та усіх християн.

Чому ми вирішили її видати? Багато людей може піти до ворожки за "порадою", дехто носить червону нитку на зап'ясті, "щоб не врікли", а хтось полюбив східні практики медитації чи не уявляє свого життя без − здавалося б так потрібного і зовсім не шкідливого − щоденного прочитання гороскопів. Через такі дії (це лише короткий їх перелік) ми стаємо легкою здобиччю для демона і "запрошуємо" його у своє життя. Для того, щоб люди знали про реальність існування злих духів, принципи їх впливів на наше життя та інші з цим пов'язані теми видавництво "Апостол" видало цю книжку Франческо Бамонте.

Родзинка книжки Як людині дізнатися про впливи диявола та різні його вияви в її житті та житті інших? Автор ґрунтовно підійшов до написання цієї праці. Він не лише опирається на власний досвід, але й на величезний досвід Церкви й підтверджує свої думки документами соборів, працями єпископів, священиків. Родзинкою цієї книжки безперечно будуть конкретні приклади та свідчення.

Про автора Франческо Бамонте − священник, президент Міжнародної асоціації екзорцистів.

Також радимо ознайомитись:

Наверх