День за днем з Марією

Ціна: 140 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 126 грн 119 грн 112 грн 112 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Тип обкладинки: тверда

Сторінок: 288

Формат: 11х15 см

ISBN: 978-617-7134-30-4

Вага (в грамах): 197

Рік видання: 2016

Як часто ви звертаєтеся до Богородиці? Чи усвідомлюєте, що вона завжди веде до Ісуса? Книга "День за днем з Марією" запрошує вас до щоденних зустрічей із Марією. Видання містить розважання на кожен день у році, яке супроводжується цитатою з Біблії, роздумами і молитвою. Ця праця не є безсистемною, вона ретельно впорядкована. Роздуми поєднуються з цитатами зі Святого Письма, а з ними перегукуються молитви. Надіємося, що книжка "День за днем з Марією" допоможе вам ще більше любити Марію.

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Про Марію, набожність до неї написано багато книжок. Видавництво "Апостол" також пропонує вам книгу "День за днем з Марією", яка є запрошенням кожен день проводити в товаристві Марії. Адже знаємо, що Мати Ісуса неодмінно приведе нас до свого Сина.

Родзинка книжки Щоденні читання цієї книги не займуть багато часу − всього декілька хвилин. Тож протягом усього дня легко можна знайти час на роздуми, читання та коротку молитву. Обсяг  книжки дуже зручний у використанні, тому дозволить вам носити її з собою і читати в будь-який зручний для вас час.

Цитати зі Святого Письма є поживою для роздумів, висновки з цих роздумів штовхають до дії, а молитви додають натхнення до першого й другого.

Кожен день, проведений у коротких розважаннях із Марією, неодмінно принесе плоди.

Також радимо ознайомитись:

Наверх