Чуда справді стаються

Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Сестра Брідж Маккенна

Сторінок: 148

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-617-7134-31-1

Вага (в грамах): 167

Рік видання: 2016

Ця книжка про особливі взаємини сестри Брідж з Ісусом і про спосіб, у який Він служить Своєму народові через неї. Чудові розповіді, які Брідж подає у незрівнянній, властивий лише їй спосіб, містять глибокі науки стосовно багатьох аспектів католицької віри, яка переживає нині  виклики часу, навіть у лоні самої Церкви. Я молюся, щоб ця книжка стала натхненням і джерелом підбадьорення для всіх тих, хто прагне наслідувати Ісуса (Сестра Маргарита Мак-Гілл, генеральна настоятелька Згромадження сестер св. Клари).

Для кого? Для кожного (священнослужителі, миряни), хто бажає поглибити свої особисті відносини з живим Христом.

Чому ми вирішили її видати?  Є багато книг на тему покликання, Євхаристії, зцілення. Знаємо багато теорії, але чи застосовуємо наші знання практично, чи живемо тим, про що читаємо? Для редакції видавництва “Апостол” було важливо передати через друковане видання цієї книги свідчення життя сестри Брідж Маккени, її особисті відносини з Ісусом, її велику віру в Боже Слово та служіння саме в тому покликані, яке Господь призначив їй.

Родзинка книжки Чи вірите в чудо? Сестра Брідж Маккена вірить. У книжці авторка розповідає правдиву історію про свою зустріч зі зціляючою силою Бога. Вона ділиться своїми роздумами про віру, Євхаристію, важливість молитви та покликання. Найголовніше — книжка «Чуда справді стаються» вказує шлях до близьких стосунків з Ісусом, більшого пізнання Його любові, глибшої віри в Його силу чинити неможливе.

Про автора Сестра Брідж Маккена OSC народилася в Ірландії. У п’ятнадцятирічному віці вступила до монастиря. Прийняла вічні обіти. Після трирічних страждань від ревматоїдного артриту була переведена до монастиря у Флориді. У віці 24 років була чудесно миттєво зцілена під час Євхаристійного богослужіння, а згодом — під час молитви отримала дар зціляти людей, через що стала всесвітньо відомою. У 1974 році, теж під час молитви, отримала дар глибоко духовно розуміти священицькі покликання. Відтоді єпископи й священики у цілому світі запрошують її проводити реколекції та конференції. Книжка сестри Брідж «Чуда справді стаються» перекладена на багато мов світу і стала всесвітнім бестселером.

Також радимо ознайомитись:

Наверх