Каталог продукції

Божий скальпель. Зцілення постом

Ціна: 190 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 1000 грн 2000 грн 3000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 171 грн 162 грн 152 грн 152 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Марек Заремба

Тип обкладинки: тверда глянцева

Сторінок: 304

Формат: 150/205

ISBN: 978-617-7134-92-2

Рік видання: 2021

Піст – це дорога до глибокої внутрішньої переміни, повернення до гармонії і віднайдення сенсу та мети нашого життя. Піст є джерелом радості, любові та ситості в Бозі. Це операція на відкритому серці, під час якої досвідчуємо реальні та конкретні зцілення в нашому житті.

Ця книга дає нам відповіді на такі питання: як використати свої слабкості в дорозі до внутрішнього зцілення? Чому боїмося голоду і як його приборкати? Як зцілити під час посту зранені почуття та як віднайти втрачену любов і мир серця? Автор переконує, що "Божий скальпель" допоможе тобі зміцнити організм і загартувати духа. Також варто додати, що ця книга – це ідеальна програма для покращення стосунків із Господом Богом.

Для кого? Для всіх, хто хоче глибше пізнати тему посту; зрозуміти, чому варто практикувати піст; пізнати плоди посту.

Чому ми вирішили її видати? У часи, коли світ хворіє численними хворобами, кожен шукає зцілення. Саме тому і виник "Божий скальпель". Зцілення постом, яке пропонує автор цієї книги Марек Заремба, – це, з одного боку, дуже вимоглива дорога, а з іншого – чудова перспектива зцілення душі, а при нагоді зцілення тіла.

Родзинка книжки

У цій книзі прочитаєте також і про досвід автора постити 40 днів. Марек Заремба вів щоденник посту і розмістив його у книзі. Він на власній шкірі переконався, які чуда може зробити піст. Про це детально говорить у своїй книжці.

І хоч шлях посту нелегкий, він може змінити ваше життя.

"Піст учить мене бути присутнім в цей момент. Часто, коли зустрічаюся з Богом на розважанні, говорю: "Сьогодні не прошу нічого, прагну бути Твоїм бажанням, прагненням – бути, і нічого більше". Тоді досягаю внутрішньої тиші та народжується глибина, в якій, здавалось би, нічого не відбувається. Однак у реальності відбувається операція на моєму відкритому серці. В операційній залі є наш Господь, я отримав анестезію миром, лагідністю, а мої рани оперовані милосердною любов'ю. Такий піст і чування – це саме Божий скальпель! (Автор, Марек Заремба).

Також радимо ознайомитись:

Каталог продукції

Наверх