Каталог продукції

Божі поради для кожного. Прощення

Ціна: 15 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 1000 грн 2000 грн 3000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 14 грн 13 грн 12 грн 12 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Тетяна Хміль

Сторінок: 36

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 85/120

Рік видання: 2017

«Господи!.. Чи маю до сімох разів прощати?» ― запитував апостол Петро в Ісуса.

А що ж ми знаємо про прощення? Чому маємо пробачати іншим? Чи мають пробачати нам? Що про прощення написано в Біблії? Відповіді на ці та інші запитання зможете знайти в цій невеличкій книжечці, яка складається з цитат зі Святого Письма та висловів святих про прощення.

Сподіваємося, що ці цитати торкнуться кожного серця. І якщо вас образять, то ви зможете пробачити іншій людині, і проситимете пробачення, коли образите, щоб гіркий корінь непрощення ніколи не оселявся у вашій душі.

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Ми видали цю книжечку, адже з прощенням ми щодня зустрічаємося. Тому й роздумувати на цю тему чи шукати відповіді можна багато.

Родзинка книжки Ми не ставили за мету знайти якнайбільше цитат про прощення, а лише постаралися вибрати ті, порадами яких ви зможете користуватися чи не щодня.

Кишеньковий розмір книжечки дуже зручний, адже можна носити її з собою і час від часу перечитувати цитати, які торкнулися серця.

Про упорядників Тетяна Хміль − головний редактор видавництва «Апостол». За освітою філолог польської та української мов. Закінчила Богословський університет ім. Івана Золотоустого. Працювала вчителем у Католицькій школі св. Василія Великого та катехитом на парафіях Царя Христа та Матері Божої Неустанної Помочі м. Івано-Франківська. Живе у м. Івано-Франківськ. 

Також радимо ознайомитись:

Каталог продукції

Наверх