Боже милосердя: відповіді на життєві кризи і проблеми

Ціна: 120 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 108 грн 102 грн 96 грн 96 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: о. Джордж В. Косіцький

Сторінок: 172

Тип обкладинки: м'яка

Формат: 14х20 см

ISBN: 978-617-7134-22-9

Рік видання: 2016

Книжка «Боже милосердя: відповіді на життєві кризи і проблеми» − це посібник, у якому в цікавій і пізнавальній формі автор подає читачу формули тілесного, душевного і духовного здоров'я. Священик, в минулому біохімік, о. Джордж В. Косіцький часто досвідчував Боже милосердя і в своєму житті, і в житті інших людей. З висоти свого великого досвіду священичого служіння він розкриває секрети, що допоможуть не потонути у вирі житейських турбот.

Книжка складається з трьох розділів. Перший розділ пов’язаний із кризами та проблемами, з якими ми зустрічаємось у сучасному світі. Другий розділ пропонує Боже милосердя як відповіді на наші питання: «як мені» отримати милосердну допомогу доброго Бога? У третьому автор подає поради, як у щоденному житті використовувати дар Божого милосердя.

Для кого?  Для всіх, хто шукає відповіді на запитання та прагне оживити віру.           

Чому ми вирішили її видати? Часто шукаючи відповіді на ті чи інші запитання, що нас хвилюють, ми забуваємо звернутися до того, хто точно їх знає – до нашого Господа. Отець Джордж В. Косіцький пропонує робити саме так, довірившись Божому милосердю. Щоб отримати відповіді на важливі для нас запитання у світлі Божому, ми видали цю книжку і пропонуємо нашим читачам довіритися милосердю Бога, Його любові.

Родзинка книжки Отець Джордж В. Косіцький вважає, що ключ до виявлення проблем, які глибоко засіли всередині нас, є в тому, щоб віддати себе милосердній Божій любові. У книзі автор шукає відповіді на проблеми у Святому Письмі, повчаннях Папи Римського Івана-Павла ІІ, Щоденнику святої Фаустини Ковальської (апостолки Божого Милосердя) та у власному майже 50-річному досвіді священства.

Часто отець розглядає проблему у трьох вимірах – духовному, душевному та фізичному (тілесному), адже ці три компоненти якраз і складають усю людину.

Про автора Знаний і люблений у всьому світі, о. Джордж Косіцький був справжнім духовним батьком, який благословляв людей уже самою тільки своєю присутністю, приносячи світло і радість усюди, де він ішов.

Понад усе, о. Джордж був людиною молитви. Черпаючи сили з щоденної тригодинної адорації перед Найсвятішими Тайнами, він все виконував з неймовірною працьовитістю. Протягом тридцяти років провадячи харизматичну віднову, о. Джордж поширив набожність до Божого Милосердя та Пресвятої Богородиці, провів сотні реколекцій по всьому світі та відвідав кілька телевізійних програм. Окрім своїх 24 дослідницьких публікацій на тему біохімії, він також став автором кількох сотень статей, аудіо- та відеозаписів, книг і буклетів, в тому числі з десяток про Боже Милосердя.

Духовний керівник і член піклувальної ради благодійної організації «MarcySong» («Пісня милосердя»), о. Джордж жив усамітнено, молячись і пишучи протягом багатьох років поблизу реколекційного центру «Компаньйонів Христа-Агнця» на північних просторах штату Мічіган.

Після кількох майстер-класів з російським іконописцем, о. Косіцький і сам почав «писати» ікони і таким чином продовжувати проявляти ту духовність, якій він присвятив своє життя. По стану здоров`я йому довелося покинути усамітнення, яке йому так подобалося, і перебрався до центру опіки над священниками похилого віку в Огайо. Незважаючи на упадок фізичного здоров`я він продовжував залишатися вагомою складовою  сім`ї «Пісня милосердя» і завжди був в курсі подій, пов`язаних із різними проектами та книгами.

Також радимо ознайомитись:

Наверх