Борозна

нема в наявності
Ціна: 180 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 162 грн 153 грн 144 грн 144 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Святий Хосемарія Ескріва

Тип обкладинки: тверда

Сторінок: 268

Формат: 13х18 см

ISBN: 978-617-7134-63-2

Вага (в грамах): 262

Рік видання: 2018

«Борозна», як і «Шлях», складається з сентенцій ― коротких роздумів святого Хосемарії Ескріви на різноманітні теми, що мають на меті підживити особисту молитву і духовні роздуми християнина. Завдяки багаторічному душпастирському досвіду, автор у цій книзі відобразив сукупність чеснот, котрі мають бути притаманні життю християн: щедрість, відвага, радість, відвертість, природність, вірність, дружба, чистота, відповідальність, правдивість тощо. Книга сповнена глибокою духовністю.

Для кого? Для широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Книга «Борозна» є другою книгою із трилогії святого Хосемарії Ескріви. Ми видали цю книгу, щоб читачі змогли по-іншому подивитися на своє життя та поглибити стосунки з Богом.

Родзинка книжки Цінність цієї книжки, як і всієї трилогії, полягає в тому, що сентенції, подані в книзі, ґрунтуються на величезному досвіді священницького служіння автора, святого Хосемарії Ескріви, засновника апостольського служіння («Діла Божого»), що відкрило шлях святості для мирян у світі.

У пролозі до книги святий Хосемарія Ескріва радить нам: «Дозволь мені, любий читачу, взяти твою душу і попровадити її розважанням людських чеснот ― результат праці благодаті над природою… Дай Боже, щоб ці сторінки ― саме цього я проситиму в нашого Господа ― допомогли нам стати кращими, і надихнули нас залишити за собою плідну борозну, борозну наших вчинків».

Про автора Святий Хосемарія Ескріва де Балагуер народився в Барбастро (Північна Іспанія) 9 січня 1902 року. У віці 15 чи 16 років вирішив стати священником, тому що відчув заклик Бога до цього служіння. А в березні 1925 року став священником. 2 березня 1928 року Бог дав йому ясне бачення того, що до тих пір він сприймав лише як натяки; і святий Хосемарія Ескріва заснував Опус Деі (по-українськи «Діло Боже»). У результаті, відкривалася нова дорога в Церкві, яка мала заохотити людей усіх соціальних верств до пошуку святості та практикування апостольського служіння через освячення повсякденної праці у світі, не змінюючи життєвого стану.

Також радимо ознайомитись:

Наверх