Благодаті повна. Жінки і життя в повноті

нема в наявності
Ціна: 160 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 144 грн 136 грн 128 грн 128 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Духовність

Видавництво: Апостол

Автор: Джанет С. Бенковік

Сторінок: 196

Тип обкладинки: м'яка глянцева

Формат: 15х20 см

ISBN: 978-617-7134-59-5

Вага (в грамах): 262

Рік видання: 2019

Яке покликання жінки у світі? Що означає бути «сповненою євангельським духом»? У книзі «Благодаті повна. Жінки і життя в повноті» знайдете відповіді на ці та інші запитання. Коли кажемо Богові «так», як колись сказала Марія, коли приймаємо Ісуса в своє серце, стаємо здатними чути волю Божу і виконувати її, можемо нести Ісуса іншим, сповнити власну місію у житті.

У восьми розділах книжки ви зможете прочитати та роздумати не лише над темами жіночності, місії жінки, а й над такими важливими для кожного християнина темами, як молитва, Євхаристія, мудрість, послух, зцілення тощо. Власні думки авторка підтверджує цитатами з енциклік, різних праць авторитетних християн та словами святих.

Сподіваємося, що це видання окреслить для вас, жінки, шлях, що наповнює духовною силою, якої потребує кожна, щоб втілити в життя особливе покликання і дар як жінки.

Для кого? Для жінок та дівчат, які прагнуть мати добру християнську формацію.

Чому ми вирішили її видати? «Надходить година, більше того – година ця вже надійшла, коли покликання жінки виявляється на повну силу; година, коли жінка здобуває в суспільстві вплив, розвиток, владу, яких досі вона ще ніколи не досягала. Тому в хвилину, коли людство переживає таку глибоку переміну, жінки, сповнені євангельським духом, можуть надати людству велику допомогу, щоб воно не занепало» (Кінцеві промови, Другий Ватиканський собор, «До жінок»).

Родзинка книжки

Книга «Благодаті повна. Жінки і життя в повноті» є складовою католицького навчального курсу для жінок «Жінки благодаті».

У цій книзі прочитаєте розважання Джанет Бенковік на ті чи інші теми. Книга цікава тим, що власні роздуми авторка вибудовує на основі фрагментів із Катехизму Католицької Церкви (ККЦ), Другого Ватиканського собору та інших навчань Церкви, а також цитат із праць святих. Окрім того, знайдете цікаві поради авторки та історії з життя багатьох жінок.

Книга натхненна Святим Духом, надзвичайно глибока, але водночас легко написана, адже Джанет Бенковік цікаво, лаконічно та з різними прикладами і порівняннями виклала власні думки. Читаючи рядки книги, будете роздумувати і шукати відповіді, плакати і сміятися, співпереживати іншим і заглиблюватися у спогади власного життя.

Про автора

Джанет С. Бенковік – засновник та президент «Жінок благодаті» – католицького апостоляту для жінок. Вона уклала програму курсу, який включає систематичні зустрічі жінок у групах  для обговорення тем у книзі та для праці з робочим зошитом

Після багатьох років непрактикуючого християнства, в 1981 році Джанет повернулася до католицької віри. Її навернення спровокувало нове покликання: ділитися Божим словом через використання засобів масової інформації. Протягом тридцяти років вона є ведучою програм на католицькому радіо та телебаченні, автором багатьох книг і ведучою семінарів.

Також радимо ознайомитись:

Наверх