Рослини, які створив Бог. Подорож з верблюденям, яке знає все!

нема в наявності
Ціна: 25 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 23 грн 22 грн 20 грн 20 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Для дітей 6-10 років

Видавництво: Книговир

Автор: Христя Рутар

Тип обкладинки: м'яка

Формат: 235*220

Рік видання: 2018

Історію оповідає верблюденя Тимко: про свої мандри, про рослин, яких він бачив на своєму шляху…і то були не просто дерева/кущі/трави, а рослини, які сотворив Бог – рослини Біблії.

Книга зроблена з великою любов’ю до дітей. Та щирою надією, що через такі прекрасні ілюстрації та доступний текст дитина буде завжди спрагла до читання та пізнавання нового та цікавого.

Пора подаватися у подорож! Верблюденя Тимко – ще той мандрівник. Але яка користь із подорожей, коли немає з ким розділити їхню радість?

А ще – розповісти щось цікаве, що побачив на своєму шляху. Тож Тимко розповідає маленьким читачам про рослини. Але родзинка в тому, що не лише верблюденя зустріло їх на своєму шляху, а кожен читач може зустріти їх, мандруючи Біблією.

Розповіді про рослини недовгі – якраз щоб втримати увагу малої дитини від 3-х років. І якщо такі рослини чи дерева як дуб, пшениця чи виноград будуть знайомі, то ми більш ніж певні, що про деякі ви почуєте вперше.

Авжеж, невеличка інтрига – обов’язковий атрибут захопливої подорожі. Тож гайда в мандри сторінками цієї книжки. А далі вас чекатиме велика і справжня подорож – подорож Біблією!

Також радимо ознайомитись:

Наверх