Перші кроки з Ісусом

нема в наявності
Ціна: 90 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 81 грн 77 грн 72 грн 72 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Для дітей 6-10 років

Видавництво: Апостол

Автор: Рената Гіротті Гарсія

Сторінок: 64

Тип обкладинки: тверда

Формат: 15х16 см

ISBN: 978-966-2351-05-7

Рік видання: 2009

Книжка "Перші кроки з Ісусом" − це ілюстрований молитовник для дітей. Вона складається з двох частин: в першій частині описано катехизмові науки Католицької Церкви, у другій − традиційні церковні молитви та різноманітні молитви прослави, подяки і покаяння. У молитовнику традиційні щоденні молитви поєднані з оригінальними: за найближчих родичів, друзів, про добру поведінку, перед навчанням і після навчання, перед Причастям і після Причастя тощо. Наприкінці книжки міститься пояснення молитви Вервиці та розважання над її Таємницями.

Віримо, що цей молитовник стане улюбленою книжкою вашої дитини.

Для кого? Книга буде чудовим подарунком для ваших дітей, онуків та похресників.

Чому ми вирішили її видати? Часто дітям буває важко пояснити основні вчення Католицької Церкви. Рената Гіротті Гарсія зуміла це зробити у своїй книжці. Також авторка помістила в молитовнику різноманітні молитви. Редакція видавництва "Апостол" вирішила видати "Перші кроки з Ісусом" для поширення доброї християнської літератури для дітей.

Родзинка книжки Інколи серед великого різноманіття книг буває важко знайти чудовий подарунок для дитини. Видання "Перші кроки з Ісусом" неодмінно сподобається маленькому читачеві, адже передусім містить яскраві ілюстрації, які допоможуть краще зрозуміти прості і зрозумілі пояснення про вчення та навчання нашої Католицької Церкви. Більшу частину книги займають саме молитви. Авторка, окрім традиційних щоденних молитов, помістила різноманітні молитви, наприклад, перед школою, за друга, за покинутих дітей, перед грою тощо.

Про автора Рената Гіротті Гарсія − одружена, мати трьох дітей. Живе в м. Лорені (штат Сан Пауло, Бразилія). Навчається на другому курсі мистецького факультету університету Терези Авільської − FATEA. Вона є одним із коментаторів телепрограми "Територія − завоюй свою!" ("Território − Conquiste Seu!"), яку готує університет FATEA і транслює по всій країні через телеканал "Aparecida", а також автором трьох книжок: "Молодь шукає Бога" ("Jovens em busca de Deus"), "Велична Вервиця − ласка Єрихонської стіни" ("O grande Rosário − A graça do cerco de Jericó") та "Перші кроки з Ісусом" ("Meus primeiros passos com Jesus").

Наталія
29/10/2020
Чудова книжечка!!! Дуже мені сподобалася

Також радимо ознайомитись:

Наверх