Отче наш для дітей

Ціна: 45 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 41 грн 39 грн 36 грн 36 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Для дітей 6-10 років

Видавництво: Апостол

Сторінок: 16

Тип обкладинки: м

Формат: 210/200

Рік видання: 2017

Як часто ви молитеся молитву "Отче наш" і вдумуєтеся в кожне вимовлене слово? Чи до кінця ви розумієте, про що молитеся? Якщо дорослим часто буває важко щось зрозуміти, то як же це зробити дітям? Вони особливо потребують пояснення всього, про що ще так мало знають.

Книжка Наталі Назар "Отче наш" якраз і написана для наймолодших − наших дітей. У простій віршованій формі авторка пояснила сім молитовних прохань найважливішої молитви кожного християнина.

Для кого? Для дітей молодшого шкільного віку.

Чому ми вирішили її видати? Видавницво "Апостол" видало книжку "Отче наш", щоб наймолодші християни змогли зрозуміти зміст прохань цієї молитви.

Родзинка книжки Діти завжди спраглі до знань. Зазвичай про все, що вони не розуміють чи не знають, запитують у дорослих: батьків, вчителів, бабусів і дідусів.

Родзинкою цієї книжки є цікаві пояснення у віршованій формі. Читаючи їх, діти зрозуміють зміст прохань молитви "Отче наш" у щоденному житті. Авторка вдало підібрала слова, щоб усе влучно й цікаво описати. Книжка просякнута любов'ю до Бога, до людей, до кожної тваринки і рослинки, спонукає до виховання найкращих якостей характеру − доброзичливості, любові, працьовитості тощо.

Видання супроводжується надзвичайно красивими малюнками, які допоможуть краще уявити прочитане.

Також радимо ознайомитись:

Наверх