Для дітей про святих

Ціна: 290 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 261 грн 247 грн 232 грн 232 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Для дітей 11+

Видавництво: Апостол

Автор: Емі Велборн

Сторінок: 272

Тип обкладинки: Тверда

Формат: 21х25 см

ISBN: 978-966-97294-0-8

Вага (в грамах): 778

Упаковка, шт: 5

Рік видання: 2019

Як дітям пояснити, хто такі святі? Чому вони стали святими? Чому ми згадуємо їх та часто беремо приклад з їхнього життя? Емі Велборн, автор бестселерів, у книзі "Для дітей про святих" дає відповіді молодшим читачам на ці та інші цікаві запитання, які допоможуть у доброму вихованні ваших дітей. Авторка у цікавих історіях оповіла про життя понад шістдесяти святих, котрі жили в різних країнах та в різний час. Письменниця пояснює, як ці люди стали святими − героями Церкви, чому ми їх вшановуємо і як вони допомагають нам навіть сьогодні. Захопливі розповіді Емі Велборн вчитимуть ваших дітей шукати добро, бути наполегливими, милосердними, сміливими, молитися, шукати, творити, дивувати, любити тощо.

Ця книга стане гарним подарунком для дитини.

Для кого? Для дітей середнього та старшого  віку.

Чому ми вирішили її видати? Серед великого розмаїття книг для дітей хочемо відзначити саме цю книгу, яка стала світовим бестселером. Вважаємо, що видання "Для дітей про святих" сподобається вашим дітям та надихатиме їх у щоденному житті.

Родзинка книжки Нелегко цікаво розповісти про святих. Буває так, що їх описують занадто ідеальними. Емі Велборн зуміла надзвичайно цікаво оповісти про життя героїв Церкви, не ідеалізуючи їх. Вона вплела історії про життя святих у розповіді, які стосуються сучасного щоденного життя кожної дитини. На сторінках книги письменниця веде діалог із читачами та запрошує шукати відповіді, думати, аналізувати, брати приклад і т. д. Оповіді надихатимуть та підтримуватимуть дітей, спонукатимуть не опускати руки, вірити в себе та формуватимуть характер у християнському дусі.  А чудові ілюстрації запрошуватимуть читача до цікавої подорожі в різні країни та епохи й допоможуть краще зрозуміти прочитане.

Також радимо ознайомитись:

Наверх