Хресна дорога

нема в наявності
Ціна: 30 грн

На цей товар діють гуртові ціни:

Замовлення від: 500 грн 2000 грн 3000 грн 5000 грн
Знижка: -10% -15% -20% -20%
Ціна зі знижкою: 27 грн 26 грн 24 грн 24 грн
* безкоштовна доставка - при замовленні від 400 грн

Розділ: Богослужбові книги

Видавництво: Апостол

Автор: о. Корнилій Яремак

Зустрічаючись зі стражданнями, ми часто почуваємося безпорадними. Можливо, вважаємо, що нас ніхто не зможе зрозуміти, бо не відчуває того, що переживаємо ми. І саме в таких ситуаціях маємо звернутися до нашого Господа Ісуса Христа, адже Він точно знає, що переживає кожен із нас. Бо одного разу Він пройшов шлях болю і страждання − Хресну дорогу.

У цій невеличкій книжечці знайдете розважання над кожною зупинкою Хресної дороги Господа нашого Ісуса Христа. Автор роздумів о. Корнилій Яремак, ЧСВВ − відомий місіонер, сповідник та реколектант. Хай ці розважання і кожна пройдена зупинка допоможуть вам ще повніше зрозуміти  смертні муки Ісуса та пройти їх разом із Ним.

Для кого? Для душпастирів, парафіяльних груп та широкого кола читачів.

Чому ми вирішили її видати? Напевно, ми найбільше потребуємо розуміння та любові. Над Хресною дорогою нашого Спасителя можна розважати безкінечно, адже в ці моменти не лише ми співпереживаємо Ісусові, а й Господь співпереживає нам у наших хворобах, падіннях чи важких життєвих обставинах.

Родзинка книжки Проходячи разом зі Спасителем Хресною дорогою, Господь перемінює серце людини, яка переживає кожну наступну зупинку на цій дорозі. Унікальні тексти розважань спонукатимуть вас задуматися над стражданнями Ісуса, правдиво подивитися на власне життя, проаналізати свої вчинки та побачити надію у нашому Богові.

Про автора Отець Корнилій Віктор Яремак, ЧСВВ, народився 1972 року у с. Радча Івано-Франківської області. Після закінчення школи два роки служив у війську. У 1992 році вступив до Івано-Франківської духовної семінарії, але через рік покинув навчання і став членом новіціяту Чину Отців Василіян у Крехові. З 1995 до 2001 року навчався у Філософсько-теологічному інституті Товариства Ісусового в Загребі (Хорватія) та отримав ступінь бакалавра богослов'я.

Працював як парафіяльний сотрудник у василіанській церкві Святих Петра і Павла в Дрогобичі (Львівщина), з травня 2004 року − директор місій провінції Чину Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні, провідник священичої гілки третього Чину Святого Василія Великого.

Також радимо ознайомитись:

Наверх